در آغاز هفتمین مرحله اردوی آمادگی هشت قایقران به اردوی تیم ملی آبهای آرام بانوان بزرگسالان دعوت شدند

به گزارش سرویس ورزش های آبی فرتاک ورزشی، تیم ملی اسلالوم نوجوانان آقایان با هدف حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک نوجوانان آماده می‌شود. به همین منظور در آغاز دومین مرحله اردوی تدارکاتی 6 قایقران به اردو دعوت شدند تا تمرینات خود را 5 مردادماه در دریاچه آزادی آغاز کنند. این مرحله از اردو تا 13 مردادماه ادامه پیدا خواهد کرد.

امین یوسفی و محمد ملک نژاد از زنجان، رضا خلیلی، دانیال خسروی و پویان انگورج غفاری از مازندران و مرتضی سلیمی از چهارمحال و بختیاری نفرات دعوت شده به اردو هستند که تحت نظر بردیا مهرجو و هیوا نسیمی تمرینات خود را انجام خواهند داد.

* هفتمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام بانوان جهت حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا 2017 از 9 مردادماه در دریاچه آزادی برگزار می شود. 8 قایقران در بخش کایاک و کانو به هفتمین مرحله اردوی تیم ملی آبهای آرام بانوان رده سنی بزرگسالان دعوت شدند تا تمرینات دور جدید خود را از 9 مردادماه در دریاچه آزادی آغاز کنند. این مرحله از اردو تا 29 مردادماه ادامه پیدا خواهد کرد.

سونیا نوری زاد سرمربی تیم ملی آبهای آرام بانوان بزرگسالان و فاطمه مجللی کمک مربی اعضای کادر فنی این تیم هستند. آرزو حکیمی از همدان، نگار علیمحمدی و مائده طهماسبی از تهران، هدیه کاظمی از هرمزگان و گلناز غضنفریان از مازندران در بخش کایاک و آتنا رئوفی از گیلان، مهسا کهنسال از خوزستان و معصومه داناپور از آذربایجان شرقی نفرات دعوت شده به اردو هستند.

* تیم ملی آبهای آرام مردان رده سنی جوانان از 7 مردادماه در هشتمین مرحله اردوی آمادگی خود به آب می زند. هشتمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام مردان رده سنی جوانان از 7 مردادماه با حضور 8 قایقران در دریاچه آزادی آغاز می شود. این مرحله از اردو تا 27 مردادماه ادامه پیدا خواهد کرد.

هرمز فتحی نیا سرمربی کایاک جوانان و الیاس اقلیمی سرمربی کانوکانادایی هدایت قایقرانان در این مرحله از اردو را بر عهده خواهند داشت. امیر خوانساری از مازندران، ابوالفضل درجزی، شایان مافی، عرفان منوچهری، محمدرضا صیاد و محمد زارع از گیلان، علیرضا مرادی از لرستان و تارخ طالبی از تهران در بخش کایاک و محمدنبی رضایی از مازندران در بخش کانو نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

* هفتمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام بانوان رده سنی جوانان از 9 مردادماه در دریاچه آزادی آغاز می شود. 15 قایقران به دور جدید تمرینات تیم ملی آبهای آرام بانوان جوانان دعوت شدند تا تمرینات خود را از 9 مردادماه به میزبانی دریاچه آزادی آغاز کنند. این مرحله از اردو تا 29 مردادماه در جریان خواهد بود.

سیما عروجی سرمربی تیم ملی آبهای آرام بانوان جوانان هدایت قایقرانان را در این مرحله از اردو بر عهده دارد. مونا ابراهیمی، ساجده تبریزی، ساقی خاقانی، ساغر خاقانی، رسپینا قویدل و پدیده پهلوان زاده از تهران، الناز شفیعیان و نرجس کارگرپور از گیلان، سما یاسمی و ماندانا میرزاده از کرمانشاه و کیانا کمال زاده و سارا کاظمی از هرمزگان در بخش کایاک و پریسا محمدزاده و زیبا سماک حرفه از گیلان و پرستو مهنما از آذربایجان شرقی در بخش کانو نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

 

انتهای پیام/