اردوی پایانی تیم های ملی کانوپولوی بانوان رده سنی بزرگسالان و جوانان به منظور حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان از 2 شهریورماه در دریاچه آزادی برگزار می‌شود

به گزارش سرویس ورزش های آبی فرتاک ورزشی،مسابقات قهرمانی جهان کانوپولو 10 تا 14 شهریورماه در شهر سیراکوزای ایتالیا برگزار می‌شود. تیم ملی کانوپولوی بانوان کشورمان در رده های سنی بزرگسالان و جوانان به این رقابت ها اعزام خواهند شد. به همین منظور در آخرین دور اردوهای آمادگی تیم های ملی بزرگسالان و جوانان کانوپولو در دریاچه آزادی به آب می‌زنند.

سومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوپولوی بانوان بزرگسالان و پنجمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوپولوی بانوان جوانان از 2 شهریورماه آغاز می شود.

این اردو تا زمان اعزام قایقرانان به مسابقات ادامه پیدا خواهد کرد.

الهه عمرو به عنوان مربی و دلارام راثی مرزآبادی به عنوان مربی و بازیکن در بخش بزرگسالان و جمیله طهماسبی به عنوان مربی و زهرا اصلانی به عنوان کمک مربی در بخش جوانان هدایت قایقرانان را بر عهده دارند.

مریم شاه محمدنیا از تهران، فرشته حسینی و الهه پورعبدیان از البرز، شیوا مولوی نیا از اصفهان، مهلا عاطفه دار، فرناز زینلی اصفهانی و الهام تحقیقی از خراسان رضوی و صبا رحمتی از لرستان در رده سنی بزرگسالان و ترانه کامیاب از تهران، ستایش پیرنجم الدین از اصفهان، فاطمه اسماعیل پور و فاطمه جلیلیان از مازندران، ملیکا برون و کیمیا مرادی از مرکزی، عطیه سلیمانی از زنجان و مهتاب زهتاب از خراسان رضوی در رده سنی جوانان نفرات دعوت شده به اردو هستند.

 

انتهای پیام/