دبیر هیات پینگ پنگ استان کرمانشاه با اشاره به آغاز مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور در کرمانشاه گفت: کرمانشاه با قبول شکست در مرحله یک هشتم از راه یابی به مرحله یک چهارم نهایی بازماند

به گزارش سرویس ورزش های راکتی فرتاک ورزشی،بهرام کنجوری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مسابقات پینگ پنگ نوجوانان پسر کشور با حضور 29 استان، متشکل از 120 ورزشکار و 29 مربی از سراسر کشور در کرمانشاه در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: مسابقات در سه بخش تیمی، انفرادی و دوبل برگزار می شود که از روز گذشته مسابقات بخش تیمی آغاز شد که تیم کرمانشاه در گروه هشتم با البرز، یزد و کیش مسابقه داد.

کنجوری گفت: در مسابقه اول تیم نوجوانان کرمانشاه سه بر صفر از سد تیم کیش گذشت اما در دومین مسابقه برابر البرز تن به شکست سه بر یک داد.

دبیر هیات پینگ پنگ استان کرمانشاه ادامه داد: تیم منتخب نوجوانان استان در مسابقه سوم گروهی با یزد مسابقه داد که این دیدار با حساب سه بر صفر به سود خود خاتمه و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

وی یادآور شد: در این مرحله کرمانشاه با تیم قدرتمند مرکزی روبرو شد و با قبول شکست سه بر یک نتوانست به مرحله یک چهارم و جمع هشت تیم برتر راه پیدا کند.

کنجوری افزود: عصر امروز مسابقات مرحله تیمی با مشخص شدن تیم های برتر پایان می یابد و از صبح فردا (جمعه) مرحله انفرادی مسابقات با شرکت 120 ورزشکار آغاز می شود.

وی در پایان گفت: ایلیا جهان فر، امیرحسین کنعانی، محمدطاها ودودیان و امیرحسین خسروی ترکیب تیم کرمانشاه را در این رقابت ها تشکیل می دهند.

 

انتهای پیام/