مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش های رزمی با حضور شعبانی بهار معاون ورزشی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش سرویس استان ها فرتاک ورزشی، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش های رزمی با حضور شعبانی بهار معاون ورزشی وزارت ورزش، حجت الاسلام پور محمدی وزیر دادگستری، کاتب نماینده مردم سمنان، کاظمی نماینده مردم ملایر، پژمان فر نماینده مردم خراسان رضوی در محل هتل هما مشهد مقدس دقایقی پیش پایان یافت.

شعبانی بهار در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد محمود رشیدی رییس و مجموعه فدراسیون ورزش های رزمی گفت: فدراسیون با رشد صد و سی و شش درصدی در بعد ورزش همگانی توانسته در رتبه نخست در بین ۵۱ فدراسیون قرار گیرد، در ادامه به تنوع و تعدد رشته تحت پوشش فدراسیون رزمی اشاره کرد و از عملکرد فدراسیون در تمام مناسبت های ملی با توان حداکثری  تقدیر کرد.

وی ادامه داد: بسیار خرسندم از این که در این مجمع شاهد حضور افراد شاخص نظام هستم واین حضور را به فال نیک می گیریم، با توجه به تشکیلات موجود این فدراسیون کار سنگینی بر دوش دارد.

پورمحمدی وزیر دادگستری در این مجمع گفت: خوشنودم از این که مجمع در مشهد مقدس و جوار آقا امام رضا برگزار شده است، جامعه ورزش برزگترین جامعه است و تنوع ورزش گسترده ترین است، نظامات و قوانین حاکم در ورزش محکم ترین است و در قیاس آماری ورزش رزمی نسبت به رشته پر طرفدار فوتبال خانواده رزمی را پر اهمیت توصیف کرد.

پورمحمدی افزود: با توجه به اهمیت ورزش درپیشگیری از وقوع بزه و برقراری سلامت در جامعه نقش فدراسیون را در این میان بسیار مهم و موثر دانست و حمایت از ورزشکاران را اولویت برنامه ها ارزیابی کرد.

محمود رشیدی رییس فدراسیون ورزش های رزمی با ارایه گزیده از عملکرد این فدراسیون در سال گذشته گفت: فدراسیون ورزش های رزمی با توجه به وسعت رشته های تحت پوشش و حضور در گیمیز های معتر در سطح جهان فعالیت های گسترده ای دارد، در سال های گذشته در کنار کسب مدال های مختلف در بعد توسعه ورزش همگانی به نتایج خوبی دست یافتیم.

رشیدی از عملکرد ویژه در عرصه بین الملل یاد کرد و افزود: کسب سه کرسی اخیر نایب رییسی اول فدراسیون جهانی وکوتورین، ریاست فدراسیون آسیایی وکوتورین و مهمتر از همه عضویت در کمیته اجرایی بازی های آسیایی از دستاورد های اخیر فدراسیون است و در ادامه برنامه میزبانی ۲۳ فدراسیون تحت پوشش Aimzرا در برنامه داریم که پس از المپیک و پارالمپیک میزبان ۲۳ رییس فدراسیون جهانی خواهیم بود.

منبع : برنا

انتهای پیام/