نیما عالمیان که دقایقی بعد از جذف برادرش پشت میز رفت، در برابر حریف رومانیایی خود واگذار کرد تا آخرین بازمانده تنیس روی میز از گردونه رقابت ها حذف شود.

به گزارش سرویس توپ و تور فرتاک ورزشی، نیما عالمیان که در اولین باز ی توانسته بود حریف خود را از پیش رو بردارد، در دومی بازی به مصاف حریف رومانیایی رفت تا بتواند شانس خود را برای صعود به مرحله بعد آزمایش کند.

نیما برخلاف نوشاد که مشخص نبود بر چه اساسی تمرکز لازم را برای بازی نداشت، مصمم به پشت میز آمد و در گیم اول علی رغم این که 2 امتیاز عقب افتاد ولی چهار امتیاز پشت سرهم گرفت تا نتیجه را 4 بر 2 کند ولی در ادامه 2 امتیاز از دست داد تا بازی در گیم اول به برابر 4 برسد.

نیما در ادامه یک امتیاز دیگر از دست داد ولی در امتیاز بعدی با یک رالی خوب امتیاز پنجم را گرفت تا نتیجه به تساوی 5 برسد.

متاسفانه در این امتیاز یک خطای سرویس از عالمیان گرفته شد و متعاقب آن یک امتیاز دیگر نیز از دست داد تا نتیجه 7 بر 5 به سود حریف رومانیایی شود.

به دنبال این اتفاق، نیما تمرکز خود را تا حدودی از دست داد تا در نهایت این گیم را با نتیجه 11 بر 7 به حریف خود واگذار نماید.

در گیم دوم این بازی حساس باز هم در ابتدا نیما نتوانست امتیاز لازم را کسب نماید و با نتیجه 5 بر یک از حریف خود عقب افتاد و به نظر می رسد با توجه به خطای سرویسی که از نیما گرفته شد و تذکراتی که داور به او داد، عالمیان نتوانست در زدن سرویس و متعاقب آن در اختیار گرفتن بازی در توپ های سوم موفق ظاهر شود و این اتفاق باعث گردید که نیما گیم دوم را هم با نتیجه 11 بر6 به حریف خود واگذار کند.

در گیم سوم که نیما چیزی برای از دست دادن نداشت، با توصیه های جمیل لطف اله نسبی سرمربی تیم ملی که آخرین رهنمودها را به او داشته بود، بازی را ادامه داد تا شاید بتواند قدری با تمرکز بیشتری بازی را  پش ببرد.

در این گیم هم بازیکن رومانیایی همانند دو گیم قبلی با قدرت بیشتری بازی را دنبال کرد و با نتیجه 6 بر 3 از نیما پیش افتاد که سرمربی تیم ملی درخواست یک تایم اوت کرد تا شاید با تاخیر انداختن بازی و گوشزد کردن نکات لازم به نیما، شاید نتیجه بازی را تغییر دهد که این تایم اوت  بر روی نیما تاثیر خود را گذاشت  و کمی جدی تر بازی را دنبال کرد و توانست  امتیازات از دست رفته را جبران کند و در  امتیاز 8 به تساوی برساند.

نیما در ادامه نیز با کسب یک امتیاز دیگر به  امتیاز 9 رسید ولی متاسفانه در نهایت کم تجربگی کرد و 3 امتیاز دیگر از دست داد تا این گیم را هم 11 بر 9 شکست بخورد و نتیجه سه بر صفر بسود حریف رومانیایی شود.

در گیم پنجم علی رغم این که نیما تا امتیاز 4 از حریف خود عقب بود، با کسب چند امتیاز نتیجه را 8 بر 4 از حریف خود پیش افتاد تا کمی امیدوار تر بازی را ادامه دهد.

نیما با فورهند و بک هند لوپ های موفق نتیجه را 9 بر 5 بسود خود رساند . در ادامه بازی، نیما بازی را 10 بر 8 به نفع خود کرد که حریفش با کسب یک امتیاز دیگر نهمین امتیاز را گرفت و لی نیما با کسب امتیاز بعدی، گیم چهار مر ا با پیروزی پشت سر گذاشت تا اندکی شانس خود را برای ماندن در گردونه رقابت های المپیک بیشتر کرده باشد.

گیم پنجم بازی ، نیما عالمیان در ابتدا سه امتیاز را از دست داد تا قدری استرس با او بیشتر وارد شود، اما با کسب دو امتیاز متوالی و  دادن یک امتیاز نتیجه 4 بر 2 به سود حریف رومانیایی شد.

نیما متاسفانه در ادامه نیز 3 امتیاز دیگر از دست داد تا اختلاف امتیازاتش به 5 برسد و با از دست دادن امتیاز دیگری نتیجه را 8 بر سه کرد .

حریف رومانی نیما که از روجیه خوبی برخوردار بود در نهایت این بازی را با نتیجه 11 بر  4 به پایان رساند تا در نهایت با نتیجه 4 بر یک از سد نیما عبور کند و آخرین بازمانده ایران در تنیس روی میز نیز از گردونه رقابت ها خارج شود.

انتهای پیام/