تیم والیبال بانک سرمایه در بازی سوم خود در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا، نماینده هنگ‌کنگ را شکست داد.

،

 و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم والیبال بانک سرمایه در سومین دیدار خود در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا با نتیجه 3 بر صفر نماینده هنگ‌کنگ را شکست داد و به مرحله بعدی صعود کرد.

ست اول،‌ 25-6

مصطفی کارخانه ترکیب سید محمد موسوی، عادل غلامی، لوکاس ژیگادلو‌، فرهاد قائمی‌، میلاد عبادی‌پور‌، فرهاد ظریف و علی جلالی را در ست اول به زمین فرستاد. با اینکه هنگ‌کنگی‌ها‌ی جوان می‌خواستند جلوی بازیکنان پر آوازه ایران خودی نشان دهند‌، اما نابرابری قدرت کاملا مشخص بود.

هنگ‌کنگی‌ها چه امتیاز می‌گرفتند و چه نمی‌گرفتند سر و صدای زیادی به راه می‌انداختند  و با گفتن‌ «هی ، هی » روحیه خود را بالا می‌بردند اما ست اول خیلی زود با نتیجه 25- 6 به نام ایران تمام شد.

ست دوم، 25-19

با شروع ست دوم علی شفیعی به جای عادل غلامی به زمین آمد و هنگ‌کنگی‌های با انگیزه 6-4 جلو افتادند و 8- 5 هم تایم اوت فنی اول را گرفتند اما خیلی زود شاگردان مصطفی کارخانه جبران کردند تا بازی پایاپای پیش برود و در نهایت 25- 19 برنده شدند.

ست سوم، 25-11

 کارخانه در ست سوم دوباره ترکیبش را تغییر داد؛ با آوردن چاچیچ و قاسم کارخانه به جای میلاد عبادی‌پور و فرهاد قائمی‌. تیم بانک این ست را با نتیجه 25- 11 به پایان رساند.

 

انتهای پیام/