پافشاری رامین رضاییان و مدیران باشگاه پرسپولیس جواب داده و مدافع راست فصل گذشته سرخ‌ها در آستانه بازگشت به این تیم قرار گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

از قرار معلوم پافشاری رامین رضاییان و مدیران باشگاه پرسپولیس جواب داده و مدافع راست فصل گذشته سرخ‌ها در آستانه بازگشت به این تیم قرار گرفته است. رامین در آخرین مصاحبه‌اش ضمن آنکه برای هزارمین‌بار از هواداران و سرمربی کروات عذرخواهی کرد، یک جمله کلیدی را هم به کار برد: «خواهش می‌کنم فقط یک فرصت دیگر به من بدهید.» این جمله را هواداران پرسپولیس در چند سال اخیر از بازیکنان زیادی شنیده‌اند اما واقعیت آن است که خواسته هیچ‌کدام از آنها محقق نشده و فرصت دیگری در اختیارشان قرار نگرفته است.

 

از پیام تا ستاره این روزهای لیگ یک

پیام صادقیان ستاره‌ای بود که به خاطر بی‌انضباطی‌های فراوانش، ابتدای لیگ پانزدهم از جمع بازیکنان پرسپولیس کنار گذاشته شد. او در یک سال گذشته بارها و بارها خواهان فرصتی برای حضور در جمع قرمزها و جبران گذشته شد اما چنین موقعیتی در اختیارش قرار نگرفت. صادقیان، هم در نقل‌وانتقالات بین دو نیم‌فصل به صورت جدی خواهان حضور در پرسپولیس شد و هم در پایان فصل و پیش از پیوستن به ماشین‌سازی تبریز چنین خواسته‌ای را تکرار کرد. به علاوه محمد عباس‌زاده هم که این روزها در لیگ یک با نساجی خوش می‌درخشد، شرایط مشابهی داشت و به دفعات خواهان بازگشت به پرسپولیس شد اما او نیز جایی در برنامه‌های برانکو نداشت. محمد نوری هم در همین شرایط تراکتوری شد. کاپیتان پیشین سرخپوشان پایتخت مدت‌ها صبر کرد و به برانکو چراغ سبز نشان داد اما فرصت بازگشت نیافت. در مجموع به نظر می‌رسد موقعیتی که در حال حاضر به شکل استثنایی برای رضاییان فراهم شده، ارزش خاصی دارد و همین مساله باید به او کمک کند تا دشواری‌های ادامه مسیر را راحت‌تر از سر بگذراند.

 

برانکو هت‌تریک می‌کند؟

آن‌طور که برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند، ظاهرا برانکو تهدید کرده که اگرچه تحت فشار باشگاه راضی به بازگرداندن رضاییان شده اما این بازیکن را در لیست 18نفره هم قرار نخواهد داد. این مساله شاید در نگاه اول کمی برای رامین ترسناک به نظر برسد اما پروفسور نشان داده در این قبیل موارد استعداد خوبی برای کوتاه آمدن دارد! او در همین فصل جملات مشابهی را در مورد جلال حسینی و مهدی طارمی نیز به کار برده بود اما هر دو نفر در حال حاضر در ترکیب اصلی تیم او به میدان می‌روند. حالا باید دید برانکو با بازی دادن احتمالی به رضاییان، در زمینه این قبیل عقب‌نشینی‌ها هت‌تریک می‌کند یا نه.

 

شکایت پرسپولیس باقی مانده

برخلاف خبرهای منتشر شده شکایت باشگاه پرسپولیس از رامین رضاییان به دلیل پیوستن به باشگاه ریزه‌اسپور ترکیه به قوت خود باقی است. این شکایت در کمیته انضباطی مطرح و یک جلسه رسیدگی به آن هم برگزار شده و هنوز از بین نرفته است. با بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس مسئولان باشگاه اتوماتیک‌وار این شکایت را پس می‌گیرند اما هنوز رسما چنین اتفاقی نیفتاده است. همچنین قرارداد رامین رضاییان با پرسپولیس هم برای سازمان لیگ ارسال نشده است. پس از توافق گذشته رامین رضاییان با طاهری این بازیکن با پرسپولیس قرارداد دو ساله بست که پس از منتفی شدن بازگشت او به این تیم طاهری قرارداد را پاره کرد. حالا برای بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس او طی روزهای آتی باید به باشگاه پرسپولیس برود و قرارداد جدید را امضا کند و با توجه به اینکه یک بار این قرارداد امضا شده، به احتمال فراوان این توافق بین طرفین به قوت خود باقی است و قرارداد جدید امضا شده و برای فدراسیون فوتبال ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/