ساسان انصاری در مدت زمان حضورش در پرسپولیس، خود را بازیکنی محجوب و متعصب نشان داد که همین مساله باعث شد جایگاه ویژه‌ای نزد هواداران به دست بیاورد. او که بلافاصله بعد از پیوستنش به پرسپولیس تصویری از کودکی‌های خودش با لباس این تیم را منتشر کرده بود، خیلی سریع بین قرمزها به محبوبیت رسید...

به گزارش فرتاک ورزشی،

ساسان انصاری در مدت زمان حضورش در پرسپولیس، خود را بازیکنی محجوب و متعصب نشان داد که همین مساله باعث شد جایگاه ویژه‌ای نزد هواداران به دست بیاورد. او که بلافاصله بعد از پیوستنش به پرسپولیس تصویری از کودکی‌های خودش با لباس این تیم را منتشر کرده بود، خیلی سریع بین قرمزها به محبوبیت رسید؛ تا جایی که وقتی خبر فسخ قراردادش منتشر شد، خیلی‌ها شاکی شدند و گفتند بازگشت رامین رضاییان، ارزشش را ندارد که چنین بازیکنی از پرسپولیس جدا شود. به هر حال ساسان رفت و ظرف ۲۴ساعت دوباره با مدیران باشگاه فولادخوزستان برای بازگشت به این تیم به توافق رسید. اتفاق عجیب اما زمانی رخ داد که این بازیکن با انتشار بیانیه‌ای خطاب به هواداران فولاد، از آنها به خاطر جدایی از تیم خوزستانی و حضور در پرسپولیس عذر خواست! در بخشی از بیانیه انصاری می‌خوانیم: «اینجانب باید در مورد جدا شدنم در ابتدای فصل از جمع فولادمردان خدمت هواداران عزیز عرض کنم که با توجه به شرایط آن برهه از زمان و مشورت‌های صورت گرفته، علیرغم مخالفت‌های چندباره مدیرعامل باشگاه و توصیه‌های ایشان بر ماندن، این تصمیم را گرفتم؛ تصمیمی که با گذشت زمان درست یا اشتباه بودن آن بر من ثابت شد.» اینکه ساسان فقط یک روز بعد از دلجویی از هواداران پرسپولیس، به این راحتی اعلام می‌کند حضورش در این باشگاه اشتباه بوده، در نوع خودش جالب است. به هر حال بیانیه‌ای که ساسان منتشر کرد، پایگاه او را نزد هواداران پرسپولیس تنزل داد و شاید خیلی‌ها فکر کردند جدایی این بازیکن، آن‌قدرها هم غصه خوردن نداشته است. در هر صورت بازیکن جدید فولاد با کاری که انجام داد، حسابی به نفع رضاییان عمل کرد؛ اول جدا شد تا جا برای او باز شود و بعد با اشتباه خواندن حضورش در پرسپولیس، فشار روانی را از روی رامین برداشت!

صادق محرمی؛ بازنده بزرگ
اگرچه زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد در مورد اینکه برانکو فعلا نظر مساعدی روی رضاییان ندارد و نمی‌خواهد از او در ترکیب اصلی استفاده کند اما به هر حال دیر یا زود رامین هم به برنامه‌های تاکتیکی او اضافه خواهد شد. در این میان شاید هیچ بازیکنی به اندازه صادق محرمی متضرر نشود. ماهینی که در چهار بازی اول دفاع راست فیکس قرمزها بود، قابلیت ادامه حضور در این پست یا بازی در دفاع چپ و دفاع میانی را دارد اما صادق محرمی مترصد فرصتی بود تا بتواند به عنوان جانشین ماهینی به میدان برود که حالا کار برای او سخت‌تر می‌شود. او البته قابلیت بازی در پست هافبک راست را هم دارد و بنابراین ممکن است برای جایگزینی فرشاد احمدزاده در مواقع اضطراری مد نظر برانکو باشد.

تیم محبوب انصاری فولاد شد!
بازگشت.
انصاری بعد از اینکه متوجه شد قرار نیست به این زودی‌ها در پرسپولیس به او بازی برسد، خواهان دریافت رضایتنامه‌اش شد. باشگاه پرسپولیس هم رضایتنامه او را برای فولاد صادر کرد و این بازیکن بعد از دوری کوتاه‌مدت از فولاد به جمع اهوازی‌ها بازگشت.

انصاری با ۶۰۰میلیون قرارداد بست
ساسان انصاری با قراردادی یک‌ساله به فولاد پیوست. مبلغ قرارداد این بازیکن ۶۰۰میلیون تومان اعلام شده که قرار است بخشی از آن را در چند روز آینده دریافت کند. قرارداد فصل گذشته انصاری ۵۰۰میلیون تومان بود. او دیروز در تمرین فولاد شرکت کرد و تمام وسایل زندگی‌اش را که به تهران آورده بود، به اهواز منتقل کرد.

سعداوی: هواداران، ساسان را ببخشند
نعیم سعداوی، سرمربی فولاد هم از هواداران درخواست کرد انصاری را ببخشند. او در همین رابطه گفت انصاری ۷سال عضو باشگاه فولاد بوده و شرایط خوبی را در این تیم سپری کرده است. خود انصاری هم پس از مدتی از تصمیم خود پشیمان شد و اظهارکرد عضوی از مجموعه باشگاه است و به همین خاطر تصمیم به بازگشت گرفته است. انصاری که در حال حاضر عضو مجموعه فولاد است در این‌باره گفت: «از هواداران می‌خواهم با دید اغماض به این مساله نگاه کنند و به مجموعه فولاد بیندیشند تا شرایطی ایجاد شود که همه دست در دست هم بتوانیم بستر را برای موفقیت این تیم فراهم کنیم.»

 

انتهای پیام/