مصطفی آجورلو در خصوص قرعه‌کشی لیگ شانزدهم اظهار داشت: برای ما مهم نیست که با چه قرعه‌ای روبه‌رو شده‌ایم، چرا که با آمادگی کامل وارد مسابقات شده و به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنیم.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، وی درباره خرید‌های تیمش نیز یادآور شد: من به‌عنوان خدمتگزار تیم و امیر قلعه‌نویی هم به‌عنوان سرمربی تیم سعی کردیم که بهترین خرید‌ها را داشته باشیم. تقریباً همه نفراتی که مدنظر کادرفنی بودند، جذب شدند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با اشاره به اینکه تیمش باید با تیم ماشین‌سازی در یک ورزشگاه به میدان بروند، عنوان کرد: به‌هر حال با تلاش مسئولان استان و هیئت فوتبال تبریز ورزشگاه یادگار امام (ره) زیر کشت رفت. امیدواریم این ورزشگاه خیلی زود و با بهترین کیفیت چمن آماده میزبانی از تراکتورسازی شود. هر چند که برای ما خوب نیست در چند بازی اول میزبان هواداران‌مان نباشیم، اما امیدواریم که هواداران‌مان در تبریز در هیچ شرایطی ما را تنها نگذارند. البته آنها با تیم آشتی کرده‌اند و نگرانی بابت این موضوع نداریم.

آجورلو یادآور شد: اینکه در کدام زمین به میدان برویم مهم نیست، چرا که می‌خواهیم حریفان را یکی پس از دیگری از پیش‌رو برداشته و در آخر به قهرمانی برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که با حاشیه‌های جاسم کرار چه خواهند کرد، افزود: کرار یکی از بهترین بازیکنان عراق است و اگر در تیم‌های قبلی خود با حواشی دست به گریبان بوده این مسئله از طرف این بازیکن نبوده است. باشگاه‌های طرف قرارداد کرار به تعهدات خود در قبال این بازیکن عمل نکرده‌اند و همین مسئله باعث شده مشکلاتی پیرامون این بازیکن به‌وجود بیاید. بازیکنانی نظیر کرار، ادینیو، نوری و همه نفرات تیم ما افکار قهرمانی در سر دارند و همه برای رسیدن به این هدف می‌جنگیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در ادامه حاضر نشد در خصوص حضورش در انتهای سالن محل برگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ صحبت کند و در پاسخ به سؤال دیگری در مورد وضعیت سروش رفیعی نیز گفت: رفیعی تا نیم‌فصل تحتِ قرارداد باشگاه ماست و بعد از آن به‌عنوان بازیکن آزاد در مورد تیم آینده خود تصمیم می‌گیرد.

آجورلو در پایان در واکنش به پرونده فساد در فوتبال نیز تصریح کرد: در مورد خیلی از مسائل حرف‌های زیادی برای گفتن دارم و در یک فرصت مناسب به آنها خواهم پرداخت، اما در حال حاضر تمام تمرکزم روی موفقیت تیمم است.

خبرنگار: "معصومی"

 

انتهای پیام/