پیام مردم ایران برای کی روش ؛ «فردا همه یک مشتیم»

به گزارش سرویس فوتبال فرتاک ورزشی، اتحاد عجیبی میان هواداران و بازیکنان فوتبال ایران قبل از بازی فردا مقابل کره جنوبی به وجود آمده است.

به ۳، ۴ سال قبل بازمی گردیم؛ جایی که کارلوس کی روش در سئول کار سختی را پیش روی تیمش می دید تا کره جنوبی را شکست دهد و به جام جهانی برسد. کره ای ها و سرمربی وقتشان جنگ روانی عجیبی را علیه ایران به راه انداخته بودند اما کی روش و شاگردانش توانستند با پیروزی در خانه حریف آنها را تا آستانه حذف پیش ببرند. آن موقع بود که مشت های گره کرده کی روش و نیمکت نشینان ایران به سمت کره ای ها معنا و مفهوم خاصی پیدا کرد.

حالا بعد از گذشت چند سال ۲ تیم برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ تلاش می کنند اما چشم بادامی ها قبل از سفر به تهران خودشان استارت یک جنگ روانی خطرناک را زدند. عکسی که از آنها منتشر شد و همه اعضای تیم کره جنوبی دست های خود را مشت کرده بودند.

چند روز از این اتفاق گذشت و کی روش امروز در تمرین از شاگردانش خواست تا دور هم جمع شوند و مقابل دوربین های عکاسان ژستی مشابه کره ای ها قبل از سفر به تهران بگیرند. این اتفاق افتاد اما بعد از آن، مردم و هواداران تیم ملی شاگردانش کی روش را همراهی کردند.

کارلوس کی روش

 

 

انتهای پیام/