عملکرد فوق العاده طالب لو برای فولاد؛

وحید طالب لو دروازه بان فولاد خوزستان بار دیگر در پیروزی این تیم نقش داشت.او توانست چهارمین کلین شیت پیاپی خود را مقابل صبای قم انجام دهد. این دروازه بان 33ساله بلافاصله پس از پیوستن به فولاد به مرد شماره یک فولادی ها تبدیل شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وحید طالب لو دروازه بان فولاد خوزستان بار دیگر در پیروزی این تیم نقش داشت.او توانست چهارمین کلین شیت پیاپی خود را مقابل صبای قم انجام دهد. این دروازه بان 33ساله بلافاصله پس از پیوستن به فولاد به مرد شماره یک فولادی ها تبدیل شد. طالب لو از هفته ششم در درون دروازه فولاد قرار گرفته است. او موفق شد در بازی برابر تیم های پدیده، گسترش فولاد و صبا در لیگ و همچنین عقاب تبریز در  جام حذفی دروازه اش را بسته  نگه دارد تا رکورد 360دقیقه بازی بدون گل خورده را در این فصل به نام خودش ثبت کند.

جالب اینجاست فولاد خوزستان در 5 هفته  ابتدایی بدون طالب لو هیچ کلین شیتی نداشت و 8 گل دریافت کرد. عملکرد فوق العاده طالب لو باعث شده تا هواداران این تیم روز به روز نسبت به حضورش در فولاد ابراز رضایت بیشتری کنند. دروازه بان سابق استقلال در اهواز هم محبوب شده است و در تمرینات و بازی ها به شدت مورد تشویق قرار می گیرد.

 

انتهای پیام/