نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم با کادر فنی و برخی از اعضاء تیم شاهین شهرداری بوشهر دیدار کرد.

به گزارش سرویس لیگ یک و دو فرتاک ورزشی، حجت الاسلام عبدالحمید خدری، طی نشستی که شب گذشته (پنجشنبه ۲۴ تیر ۹۵) با سرمربی، کادر فنی و مدیر عامل باشگاه شاهین بوشهر داشت، از نزدیک در جریان فعالیت های این باشگاه در فصل آتی مسابقات قرار گرفتند.

در این جلسه که به میزبانی مدیر عامل باشگاه شاهین برگزار گردید، دست اندرکاران باشگاه ضمن خوشامدگویی به حجت الاسلام خدری و دیگر حاضرین، بخشی از مسایل و موارد مرتبط با تیم و باشگاه را مطرح و خواستار حمایت مسئولین استانی و نماینده محترم شدند.

آقای خدری پس از استماع سخنان مدیر عامل، کادر فنی و سرمربی باشگاه با اشاره به اهمیت ورزش در جامعه و به ویژه قشر جوان، انتصاب سرمربی جدید تیم فوتبال شاهین را به فال نیک گرفتند و عنوان نمودند که ورزش فوتبال با مخاطبین زیادی که در استان، کشور و جهان دارد می تواند اثرات مثبت و ماندگاری را در جامعه به جا بگذارد که منجر به کاهش ناهنجاری های اجتماعی گردد. 

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با توجه به فصل طولانی و نسبتا کم تحرک از وجهه ورزشی، اظهار نمودند که از فوتبال می توان بعنوان یک ابزار کاملا فرهنگی در راستای تقویت بنیه های اجتماع استفاده نمود که به نوبه خود میزان دغدغه های مسئولین استانی و کشوری را کم خواهد نمود و این در تخصیص بودجه ها به امور زیربنایی، کمک خواهد نمود.

نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم به تعصب مردم به تیم های بومی استان اشاره و قول مساعد در حمایت و کمک های معقول و منطقی از مجاری قانونی و مردمی را دادند.

گفتنی است که در این جلسه، احمدزاده، سرمربی جدید تیم نیز با ذکر خوشحالی از پیوستن به تیم محبوب شاهین بوشهر، اخلاقا خود را متعهد به ارتقاء وضعیت این تیم از شرایط فعلی دانستند و اظهار امیدواری نمودند که با همن ورزش دوستان و مسئولین دلسوز استانی، نام شاهین بوشهر و دیگر تیم های پایه، در سطح کشور بدرخشد.

انتهای پیام/