مدیرعامل مس رفسنجان گفت:خدا کند این اندیشه نباشد که تیم ها بخواهند تبانی کنند

به گزارش سرویس فوتبال لیگ دسته یک  فرتاک ورزشی، علی زینالی درباره قرعه لیگ یک اظهار داشت: با توجه به اینکه امسال هجده تیم در لیگ یک حضور دارند ماراتن نفسگیری است. این مساله باعث خوشحالی تیم هاست که تیم ها در یک گروه مسابقه می دهند. دوستان در آکادمی به من گفتند که دو و نیم قرعه برای صعود به لیگ برتر برگزیده شدند. البته ما شنیده ایم که می گویند دو تیم به لیگ برتر صعود می کنند و چنین امری زیبنده مسابقات نیست. 

وی افزود: دوستان به مناسبات قبل سازمان لیگ ارجاع می کنند. طبیعی است در رقابت هجده تیم این کمترین حق است که دو تیم به لیگ برتر صعود کنند. با توجه به اینکه لیگ شروع نشده می توانند قانون را مشخص کنند. با توجه به اینکه 16 تیم در لیگ برتر حضور دارند چه ایرادی دارد تیم چهاردهم سقوط کند. 

زینالی خاطرنشان کرد: وقتی می گوییم لیگ حرفه ای شده است معنی ندارد که مثلا بگوییم وقتی دو تیم هم استانی هستند در هفته آخر با هم بازی نکنند. قاعدتا مس رفسنجان با مس کرمان و گل گهر سیرجان همگی تیم های یک استان هستند. تمام تیم های حرفه ای با تمام قوا تا هفته آخر مسابقه می دهند. امسال هم شرایط این گونه است. سال گذشته ما آخرین بازی خود را با گیتی پسند اصفهان داشتیم و ما با اینکه مقام مان مشخص بود این تیم را سه بر صفر شکست دادیم و سقوط تیم را قطعی کردیم. خدا کند این اندیشه نباشد که تیم ها بخواهند تبانی کنند. چرا در لیگ برتر نفت آبادان و فولاد خوزستان بازی دارند پس در لیگ یک هم نباید مشکلی باشد.

 

انتهای پیام/