برانکو: "هیچ بازیکنی حق جدا شدن از پرسپولیس را ندارد و این تصمیم قطعی و نهایی من و باشگاه است. ما مسابقات دشوار و حساسی را پیش رو داریم و به تمام بازیکنان نیازمندیم."

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیر قلعه نویی قصد داشت دو بازیکن ناراضی قرمزها را در نیم فصل به تبریز ببرد. این دو البته می توانستند سرباز شوند و اینگونه هزینه چندانی هم برای تبریزی ها نداشتند. احمد نوراللهی تقریبا تصمیمش را گرفته بود و می خواست با انصراف از دانشگاه به تبریز برود و جای سینا عشوری مصدوم را بگیرد و تقریبا احتمال رفتن عالیشاه با او هم بیش از 50 درصد بود ، اما یک دیدار مستقیم برانکو با این بازیکنان ، شرایط را به کلی تغییر داده است. برانکو رودررو به هر دوی این بازیکنان گفته به بازی شان نیاز دارد و نمی گذارد از این تیم برود. از آنها خواسته تا خیلی با انگیزه تر از قبل بازی کنند . 

اما چه شده که برانکو که تا قبل از این می گفت هر کسی فکر می کند از شرایط ناراضی است ، می تواند از تیم برود نظرش تغییر کرده؟ موضوع خیلی ساده است. بعد از تجربه جدایی ساسان انصاری و درخشش خیره کننده این بازیکن در فولاد ، برانکو استرس داشته که پیوستن دو مهره پر توان تیمش که حتی تعویضی های عالی هستند و پیوستن شان به تراکتورسازی ، مهمترین رقیب شان در صدر جدول را خیلی خطرناک تر از قبل می کند. برای همین برانکو تصمیم گرفته مانع از جدایی این دو نفر شود.

 

انتهای پیام/