اظهارات اخیر منتظری در برنامه نود شاید به زعم برخی ارسال سیگنال‌های مثبتی برای استقلال باشد اما او در حقیقت دارد بی‌میلی استقلالی‌ها را یادآور می‌شود و از سویی دیگر فکر روزی را می‌کند که دوباره هیچ تلاشی از سوی مسوولان نقل و انتقالات باشگاه استقلال نشود تا او در پاسخ، همین اظهارات اخیرش در برنامه نود را به رخ آنها بکشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پژمان منتظری در پاسخ به سوال عادل فردوسی که از او می پرسد بعد از بازگشت به ایران تیم بعدی ات استقلال است یا؟... بی ریا و بی پرده پاسخ می دهد: «به جزا استقلال کجا را دارم که بروم»... 

همین دیالوگ دو جمله ای باعث شد تا پژمان منتظری یک شبه به یکی از محبوب ترین ها در بین هواداران استقلال تبدیل شود. 

پژمان به این ترتیب چراغ سبز خود را به استقلالی ها نشان داد و یه جورایی تکلیفش را برای فصل بعد مشخص کرد اما در این فوتبال، خواسته ها باید دو سویه باشد. یعنی به همان اندازه ای که یک بازیکن برای پیوستن به یک تیم تمایل داشته باشد، باشگاه نیز باید برای جذب این بازیکن علاقه نشان دهد.

پیش از این و در ابتدای فصل شاهد بودیم ارسلان مطهری مهاجم جوان تیم نفت تهران رسما مصاحبه کرد و از علاقه اش برای پیوستن به استقلال تهران گفت تا خیلی ها آبی پوش شدن این بازیکن را قطعی بدانند اما این اتفاق هرگز نیفتاد چون استقلال تمایلی به جذب مطهری نداشت.

بعد از چراغ سبز منتظری به استقلال، به نظر می رسد که باشگاه استقلال چراغ قرمز خود را برای این بازیکن با تجربه و ملی پوش هنوز سبز نکرده و شاید هم هیچ وقت نکند. چرا که آبی ها بیشترین ترافیک را در قلب خط دفاعی خود دارند.

در گذشته های و به جز مطهری، بودند بازیکنان دیگری که رسما تمایل شان را برای استقلالی شدن نشان داده بودند اما باشگاه استقلال اقدامی برای جذب آن ها انجام نداد. بازیکنانی مثل عنایتی، مبعلی، امیرحسین صادقی و...

 

انتهای پیام/