رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: متاسفانه با وجود چهار روز مانده به شروع لیگ فقط سه تیم قراردادهایشان را ثبت کرده اند

به گزارش فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، درباره اینکه کدام تیم ها برای ثبت قرارداد بازیکنان و مربیان شان به سازمان لیگ مراجعه کرده اند اظهار داشت: فردا اول مرداد است و مسابقات لیگ از چهارم شروع می شود اما هنوز 10 تیم برای ثبت قراردادهایشان به سازمان لیگ مراجعه نکرده اند.

وی افزود: استقلال، پرسپولیس و سایپا همه نفرات شان را برای ثبت قرارداد به کمیته نقل و انتقالات معرفی کردند اما از سایر تیم ها یا اصلا خبری نیست یا هنوز فهرست شان تکمیل نشده است. ما باید کارت بازی برای آنها صادر کنیم و در حالی که بیش از یک ماه از آغاز فصل نقل و انتقالات زمان سپری می شود اما همچنان بیشتر باشگاه ها اقدامی برای ثبت قراردادشان نکرده اند. 

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ خاطرنشان کرد: تا فصل قبل برای اعضای کادر فنی یازده کارت صادر می کردیم که تصمیم گرفته شد در فصل آینده یک کارت اضافه هم برای کادر فنی صادر شود تا تدارکات تیم هم کارت حضور در کنار زمین را داشته باشد. در واقع پیش از این 11 کارت برای تیم ها صادر می شد اما در فصل جدید کادر فنی 12 کارت خواهد داشت.

مسابقات لیگ برتر از روز دوشنبه چهارم مرداد با دیدار تیم های تراکتورسازی و استقلال خوزستان در تبریز آغاز می شود.

 

انتهای پیام/