سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: از بچگی بیشتر عشقم علی پروین بود و به همین خاطر پرسپولیس را دوست داشتم

به گزارش سرویس اخبار فرتاک ورزشی، محمد بنا در حاشیه تمرین روز گذشته پرسپولیس که با تمرین فرنگی کاران همزمان شده بود، در پاسخ به این سوال که پرسپولیسی است، اظهار داشت: صد در صد. چه سوالی است که می پرسید. همه می دانند.

وی افزود:تیم جدید را کم و بیش رصد کردم. اول فصل پارسال خیلی نگران بودم ولی با آمدن برانکو و تغییر و تحولاتی که انجام شد واقعا همه پرسپولیسی ها سورپرایز شدند. یعنی وقتی تیم پانزدهم جدول با تفاضل گل به استقلال خوزستان ببازد خیلی کار بزرگی انجام شد. فکر می کنم امسال هم تیم ما شرایط خوبی دارد و می تواند مدعی قهرمانی است. هواداران پرسپولیسی که ما را دوست دارند نگران نباشند. شکر خدا همه چیز خوب است. هم ان شاالله امسال پرسپولیس قهرمان می شود و هم تیم کشتی فرنگی قهرمان می شود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: من بیشتر خاطراتم عشق علی آقا بوده است. عاشق علی پروین هستم. بیشتر بچه محل های من مثل امیرخانی و وحید قلیچ بود، با علی آقا پرسپولیس را شناختیم. البته بزرگان دیگری مثل محمود خوردبین، ابراهیم آشتیانی و همایون بهزادی داشت. از قدیم چون طرفدار بودم و بیشتر زمانم با پرسپولیس بوده از نظر نگاه کردن و رصد کردن.

بنا در پایان درباره پیش بینی اش از بازی با سایپا افزود: از الان که نمی شود گفت چون اول فصل است. مربی سایپا آقای فرکی را هم خیلی دوست دارم ولی خب پرسپولیس را بیشتر از همه دوست دارم.

 

انتهای پیام/