دونده صاحب نام جامائیکایی و قهرمان المپیک های پکن و لندن، در دهکده المپیک ریو رویکردی متفاوت با دیگر ورزشکاران المپیکی در پیش گرفته است

به گزارش سرویس اخبار فرتاک ورزشی، یوسین بولت که در المپیک 2008 پکن و 2012 لندن در مجموع 6 مدال طلا در مواد 100 و 200 متر و  4x100 متر کسب کرده با هدف دفاع از این عناوین قهرمانی و خلق سه گانه ای دیگر قدم به المپیک ریو گذاشته است.

به همین منظور او در دهکده المپیک مانند دیگر ورزشکاران رفتار نمی کند. در حالی که بیشتر ورزشکاران حاضر در دهکده سرگرم گرفتن عکس های سلفی با اشخاص مختلف و حتی هم تیمی های خود هستند و با آنها به عنوان ستاره رفتار می شود،بولت به دنبال آرامش و سکوت است تا روی کار خود بیشتر تمرکز کند.
دارنده 11 عنوان قهرمانی جهان و 6 طلای المپیک از روز چهارشنبه که وارد دهکده المپیک شده سعی کرده از شلوغی پرهیز کند، او حتی شب گذشته در مراسمی که برای کاروان جامائیکا تدارک دیده شده بود، شرکت نکرد.
البته اگرچه بولت از محل های شلوغ و پر سروصدا خودداری می کند اما هرگاه که با ورزشکاران یا اعضای کادرفنی تیم های دیگر مواجه می شود لبخند بر لب دارد و از شوخ طبعی معروف خود برخوردار است.

 

انتهای پیام/