ورزش وودبال یکی از ورزش های تازه راه افتاده در ایران است که دارد روند رو به رسد خود را به خوب طی می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی، ورزش وودبال را باید از این پس با نگاهی نو دنبال نمود، جایی که آرام آرام دارد در بین ورزشکاران و علاقمندان به این رشته جا باز می کند.

این ورزش نوپا که در حال حاضر مسئولیت آن را امیر حمزه توسلی بر عهده گرفته است، می رود که در بین استانهای کشور فعالیت های خود را دو چندان کرده و برای رسیدن به اهداف خود، از تمامی پتانسیل های موجود استفاده کند.

بر همین اساس رئیس این انجمن طی نامه ای که در زیر آمده، از تمامی هیات های استانی خواسته است در این راستا فعالیت نموده و چهره های توانمند را شناسایی و به کمک بگیرند.

aN9UA3ehnroe

 

متن  رئیس انجمن وودبال جمهوری اسلامی ایران به شرح ذیل می باشد.

 

بسمه تعالی

با سلام 

  احتراماً؛  ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و زحمات ارزشمند حضرتعالی و همکاران محترمتان در هیأت استان، نظر به تحولات در ساختار انجمن وودبال کشور و تغییرات در نحوه فعالیت و چارت تشکیلاتی و اجرایی انجمن، و همچنین با در نظر گرفتن مشکلات مالی به لحاظ اینکه انجمن های ورزشی از بودجه دولتی بهره مند نیستند و جهت انجام برنامه های قدرتمند و اثرگذار نیازمند درآمدزایی و حمایت های مالی حامیان مالی می باشند، لذا خواهشمند است حتی در صورت داشتن رئیس انجمن وودبال در حال حاضر (با انتصاب قبلی) ضمن بررسی گزینه مورد نظر خود، که از توان اجرایی و تجربی، ارتباطات سودمند، تمکن مالی و یا توان ایجاد بستر مناسب به جهت جذب حامیان مالی و تقویت حوزه اسپانسرینگ در آن استان باشد را با ارسال رزومه کامل فردی و سوابق مرتبط برای بررسی نهایی و در صورت تأیید صدور حکم حداکثر تا تاریخ 15/ 6 /95 به این انجمن معرفی نمائید.

ضمناً بر اساس آیین نامه جدید، نفراتی که در انجمن های دیگر مسئولیت استانی آن را بر عهده دارند،  نمی توانند  همزمان مسئولیت وودبال آن استان را نیز عهده دار باشند.

                                                                                                                       و من الله التوفیق

                                                                                                                    امیـرحمـزه توسـلی

                                                                                                    رئیس انجمن وودبال جمهوری اسلامی ایران

 

انتهای پیام/