عضو جدید هیات مدیره استقلال معتقد است روزهای خوبی پیش روی این باشگاه است.

به گزارش فرتاک ورزشی ،عضو جدید هیات مدیره استقلال معتقد است روزهای خوبی پیش روی این باشگاه است.

 

به گزارش بانک ورزش، اکبر عباسى ملکى عضو جدید هیات مدیره استقلال گفت : این تیم متعلق به مردم است براى آن درآمدى ثابت و پایدار ایجاد خواهیم کرد و شکل آن باشگاه خواهد بود و رشته هاى پایه و پر مدال و همینطور آکادمى رده هاى پایه استقلال فعال تر از همیشه خواهند شد.

 

 عباسى ملکى افزود : بیش از ٣٧ سال است در بخش پولى و بانکى کار کرده ام و تجربه مدیریت و اداره فعالیت هاى کلان اقتصادى را داریم و در هر موقعیت مدیریتى که حضور داشتم تلاش کردم اثرگذارى کنیم.

 عضو جدید هیات مدیره استقلال معتقد است بخش مهمى از بدهى هاى  انباشته استقلال در بخش مالیات هاست و به زودى تعیین و تکلیف خواهد شد.

 

ملکى گفت : مشاور آقای هاشمى طبا بوده ام و در سالهاى مسئولیتم در بانک کشاورزى بانى ایجاد کشتى و دو و میدانى براى روستاییان هستم و برخی از قهرمانان ملى ایران مانند على رضا دبیر در آن زمان از شهر رى از همین رقابتها به دنیاى قهرمانى وارد شدند.

 وی گفت : وزیر محترم و مجمع عمومى باشگاه ، ترکیب بسیار کارآمد و با تجربه اى را براى هیات مدیره استقلال انتخاب کرده اند و انشاالله با حمایت هواداران ، دوستداران و بزرگان این تیم و همینطور وزارت ورزش و جوانان ، روزهاى موفق ترى پیش روى این باشگاه است.

 

انتهای پیام/