مالک باشگاه دبیری تبریز می‌گوید که مسئولان کمیته فوتسال بلایی بر سر این رشته آورده‌اند که امتیاز این تیم معادل یک چهارم قیمت یک بازیکن به فروش می‌رسد. ۶ تیر ۱۳۹۶ -

به گزارش فرتاک ورزشی ،افشین دبیری درباره تکلیف تیم فوتسال دبیری تبریز در فاصله سه روز تا شروع لیگ برتر اظهار کرد: با حمایت‌هایی که کفاشیان از سلیمانی می‌کند، به این نتیجه رسیدیم که از لیگ کنار بکشیم. با این وضعیت از داخل جلسه هیات رئیسه می‌شنویم که می‌گویند دبیری قطعا شرکت می‌کند. نمی‌دانم شاید آقایان مالک تیم دبیری هستند که بیشتر از ما در جریان آن قرار دارند. ما از دو ماه پیش کناره‌گیری خود را اعلام کردیم و تلاش مهدی تاج برای بازگشت‌مان هم نتیجه نداد.

او ادامه داد: تمام اتفاقات نشان می‌دهد که آقایان می‌خواهند آرامش فوتسال را بر هم بزنند و به نفع آن کار نمی‌کنند. کارها و تصمیم‌های اشتباه مکرر را از کمیته فوتسال می‌بینیم. از طرفی آن‌قدر فوتسال را ذلیل کرده‌اند که قیمت امتیاز تیم فوتسال از ۶۰۰ میلیون به ۱۰۰ میلیون تومان کاهش پیدا کرده است. با این وضعیت باید تیم را مجانی واگذار کنیم چون هیچ اسپانسری جلو نمی‌آید. دیگر برایمان اهمیتی ندارد که تیم در لیگ برتر می‌ماند یا سقوط می‌کند. تمام غصه ما این است که بعد از شانزده سال تیم‌داری، آخر عاقبت ما این شده است. ارزش یک تیم، معادل یک چهارم قیمت یک بازیکن شده و آقایان در کمیته فوتسال هیچ دغدغه‌ای جز حمایت از یک شخص ندارند!

مالک باشگاه دبیری تبریز همچنین پیشنهاد باشگاه سن‌ایچ ساوه برای خرید امتیاز تیم را رد کرد و افزود: این خبر صحت ندارد و هیچ یک از دو مشتری که امتیاز تیم را می‌خواهند، سن‌ایچ نیستند. در هر حال دیگر برایمان مهم نیست و منتظر می‌نشینیم تا ببینیم چه بلایی سر فوتسال می‌آورند. آقایان در کمیته فوتسال، شخصی را انتخاب کرده‌اند و با وجود اشتباهات فاحش او، نمی‌دانند چطور باید او را برکنار کنند. آنها از کسی که خودشان آورده‌اند، حمایت می‌کنند و امیدوارم تا آخر پای او بایستند.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: فوتسال - دبیری -