عضو پیشین هیات رییسه فدراسیون گلف، از وضعیت و عملکرد این فدراسیون اظهار رضایت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی، اژدر شهابی ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: در دوره جدید انتخاب مجدد کیکاوس سعیدی خوشبختانه وفاق خوبی بین جامعه گلف بوجود آمده و این نوید بخش روزهای خوب را می دهد. 

رییس سابق انجمن وودبال در ادامه گفت: این فدراسیون در یکسال اخیر انجمن های مینی گلف، وود بال، بهکاپ و ... را با محدودیت های مالی فعال تراز قبل کرده است و در مسابقات بین المللی نیز به مقام های قابل توجهی دست یافت. برای اولین بار در تاریخ رشته وودبال مقام قهرمانی جهان توسط خانم قدسی ورزشکار جوان استان زنجان بدست آمد.

شهابی تاکید کرد: با توجه به توانایی و سابقه 30 ساله مدیریتی کیکاووس سعیدی در ورزش کشور و حضور چهره های مطرح در بدنه فدراسیون این امیدواری بوجود آمده که این ورزش می تواند با حداقل امکانات سخت افزاری هم جزو فدراسیون های موفق باشد. 

وی ادامه داد: در این را ه پر فراز و نشیب گام های موثربرداشته شده است. حسن این مدیریت این است که بدون توجه به حواشی به کار خود می پردازد. البته محدودیت های مالی که گریبانگیر ورزش را گرفته، و فدراسیون گلف نیز از آن مستثنی نیست و بااین شرایط سخت می بینیم تیم های ملی را به مسابقات برون مرزی اعزام می کنند و مدیریت بالای سعیدی این مساله را ثابت کرده است که پول، گره گشای مشکلات نیست! اعتقادم بر اینست کمبود پول را می توان برطرف کرد و اگرافراد را به جای خود بکار گیریم و اجازه داده شود که فدراسیون ها از فکر خودشان به آسانی سود جویند، خیلی کارها می تواند بدون چشم داشت و پول پیش برود. فدراسیون ها باید به حمایت مدیران پر توان وزارت ورزش تکیه کنند .

 شهابی خاطر نشان کرد: مجموعه بضاعت عقلی ورزش گلف حد و حدودی دارد. نمی توان به صورت جهشی و با دست های خالی به نقطه ایده آل رسید. اعتقاد به عقل سلیم معنای آن داشتن عقل سلیم نیست. همین طور اعتقاد به علم سلیم هممفهوم آن داشتن علم سلیم نیست. اما برای پیشرفت پیش از پیش این ورزش دست به دست هم داد تا روح جدیدی در کالبد گلف ایران ایجاد کرد. 

وی با اشاره به انتصاب اخیر در گلف اظهار داشت: در مورد این موضوع از فدراسیون دفاع می کنم، من با شایسته سالاری موافق ام و انتخاب قهرمانان سابق تیم ملی جهت کمک به توسعه و پیشرفت گلف را یک نقطه عطفی در عملکرد فعلی فدراسیون می دانم.

شهابی یاد آور شد: توان مالی فدراسیون گلف درآن حد نیست که بتواند مربیان درجه اول خارجی را برای مدت طولانی به خدمت بگیرد. البته در کشورمان مربیان خوبی از جمله خانم فیروزه محمد زمانی دربانوان داریم که خوشبختانه با تلاش های فدراسیون گلف دعوت به کار شده تا درهیات نوپای گلف شهرداری تهران تمام تجربیات گرانبهای خودرا به کار گیرد تا گلف شهرداری توسعه یابد. ایشان از ذخائرگلف ایران و آسیا محسوب می شود.حضور چنین افرادی می تواند تحول عظیمی را در کشف استعداد ها و آموزش مربیان جوان ایجاد کنند. به هر حال آینده گلف را شات های سنگینی جوانان رقم می زنند. جوانانی که توسط همین مربیان کار بلد و دلسوز کشف می شوند. فدراسیون نیز باید بستر مناسبی را جهت فعالیت این مربیان فراهم کند. 

وی که نامزد انتخابات سال گذشته فدراسیون گلف که رقیب اصلی سعیدی نیز بود، تاکید کرد: رییس فدراسیون می بایست جلسات بیشتری را با صاحب نظران و پیشکسوتان برگزار کند. ازمنتقدان دلسوز فدراسیون نیز کمک فکری گرفته و حتی از آنهایی در مجمع انتخابات سال گذشته با ایشان همسو نبودند، کمک بگیرد تا نقاط ضعف به قوت تبدیل شود.

 

انتهای پیام/