حق وردی: فنی و اخلاقی ملاک انتخاب بوده است

یحیی گل محمدی سرمربی ذوب آهن اصفهان به عنوان مربی برتر سال 94 انتخاب گردید.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، از سوی سازمان قهرمانان ملی ورزشی ایران برای اولین بار در تمامی رشته های تخصصی ورزشی تجلیل بعمل خواهد آمد.

این همایش یادواره امیرسپهبدشهیدعلی صیادشیرازی خواهد بود که بعد از المپیک ریو و طی مراسم باشکوهی درحضوربزرگان , مفاخرومسئولین کشوری ولشکری وخانواده معظم شهید تجلیل وقدردانی خواهندشد.

از نکات قابل توجه در بین اسامی اعلام شده از سوی سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران، نام یحیی گل محمدی مربی ذوب آهن اصفهان است که به عنوان برترین مربی سال انتخاب شده است.

حق وردی

سعید حق وردی رئیس سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران در گفت و گو با خبرنگار فرتاک ورزشی و در خصوص انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان برترین مربی سال فوتبال کشرو در سال 94 گفت: انتخاب برترین ها بستگی به یکسری فاکتورهای خاص دارد و در این راستا کارشناسان  و خبرگان آن ورزش نظر می دهند و چون یحیی گل محمدی علاوه بر این که برنده دو جام در سال 94 شده است ، یکی از الگوهای ورزش فوتبال است و فکر می کنم این انتخاب که از سوی جمعی از کارشناسان صورت گرفته است، یک انتخاب درست بوده است.

وی در ادامه سخنان خود گفت: سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران وظیفه خود می داند در راستای الگو سازی برای جوانان شایسته این کشور گام بردارد و تمامی ابعاد را از لحاظ فنی و اخلاقی مد نظر داشته باشد.

حق وردی در پایان سخنان خود گفت: در ورزش فوتبال آقایان عبدالله ویسی و برانکو ایوانکویچ نیز دیپلم افتخار دریافت خواهند کرد.

 

 

 

انتهای پیام/