در حاشیه دیدار دوستانه سپاهان در مقابل پیکان، مجید جلالی با دو بازیکن سال های نه چندان دور خود عکس یادگاری گرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی ،مجید جلالی در فاصله سال های 1385 تا 1391 هدایت تیم فولادخوزستان را بر عهده داشت و در آن زمان توانست جوانان آینده داری را به فوتبال ایران معرفی کند.

 

دو تن از بازیکنان آن دوران فولاد، ساسان انصاری و بختیار رحمانی هستند که در در دو سال گذشته در میان سوژه های اصلی فصل نقل و انتقالات قرار داشته اند. 

 

ساسان انصاری فصل گذشته به پرسپولیس پیوست ولی با بازگشت مهدی طارمی جایی در این تیم پیدا نکرد تا خیلی زود و با موافقت برانکو ایوانکوویچ از تیم جدا شود و با بازگشت به فولادخوزستان تا آستانه آقای گلی در لیگ شانزدهم هم پیش رفت. بختیار رحمانی هم شرایط تقریبا مشابهی با ساسان انصاری طی کرد؛ او یک نیم فصل ناموفق در تیم استقلال تهران را پشت سر گذاشت تا در پایان نیم فصل اول، درخواست جدایی بدهد و به تیم سابق خود بازگردد.

 

در پایان لیگ شانزدهم، این دو بازیکن از جمع فولادی ها جدا شدند؛ ساسان انصاری مورد توجه سپاهان قرار گرفت و به این تیم پیوست و رحمانی هم به پیکان اضافه شد تا بار دیگر زیر نظر مجید جلالی، امید به تکرار روزهای خوش گذشته داشته باشد.

 

سپاهان و پیکان روز گذشته در دیداری دوستانه که در پایان با تساوی یک بر یک خاتمه یافت، به مصاف هم رفتند؛ این دیدار فرصتی برای ملاقات انصاری با هم بازی و مربی سابقش شد.

 

 

 

انتهای پیام/