اضافه شدن چپاروف و احتمالا رابسون به لیست استقلال همانقدر که این تیم را پرستاره می کند برای بعضی از بازیکنان این تیم هم خطر جدی محسوب می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی ،استقلالی ها بعد از جذب چپاروف به دنبال این هستند قرارداد رابسون را هم تمدید می کنند  ونکته عجیب این است که با حضور این بازیکن لیست بزرگسال آبی ها 3 بازیکن اضافی پیدا می کند وعجیب تر اینکه هنوز منصوریان اظهار نظر روشنی در مورد نفراتی که قرار است از لیست این تیم خارج شوند انجام نداده است.

 

در این روزها شایعاتی در مورد خروج نام مگویان از لیست استقلال شنیده می شود ولی هزینه زیادی که فسخ قرارداد این بازیکن برای آبی ها در پی دارد جدایی او را تا حد زیادی منتفی کرده است.  

 

نکته عجیب ماجرا این است که منصوریان هنوز اظهار نظر روشنی در مورد این کدام 2 بازیکن را می خواهد از لیست خود کنار بگذارد انجام نداده است ضمن اینکه با حضور احتمالی رابسون یک بازیکن دیگر هم باید از لیست خارج شود که هنوز نامش هم در رسانه ها مطرح نشده است.

 

با این شرایط به نظر می رسد منصوریان هرچه زودتر باید تصمیم گیری کند تا حداقل بازیکنان لیست خروج قدرت تصمیم گیری داشته باشند چراکه در حال حاضر لیست اکثر تیم های لیگ برتری پر شده است و تصمیم دیرهنگام سرمربی استقلال می تواند در آینده فوتبالی این بازیکنان تاثیرگذار باشد.

 

انتهای پیام/