مذاکرات بین رئال و بایرن مونیخ برای انتقال خامس رودریگز، در چند روز اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی ،آینده خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی رئال مادرید در هاله ای از ابهام قرار دارد.

او در آخرین بازی فصل گذشته رئال در برنابئو با هواداران رئال وداع گفت و بسیاری انتظار داشتند تا به امروز وضعیت نهایی او مشخص شده باشد ولی  طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، هنوز هیچ تیمی به صورت رسمی برای جذب او با رئال وارد مذاکره نشده است و خامس باید در اردوی آمریکای رئال حاضر شود.

 در حالی که از یونایتد و پی اس جی به عنوان تیم های خواهان خامس یاد می شد، امروز بیلد ادعا کرد که روند مذاکرات بین رئال و بایرن بسیار خوب پیش می رود و خامس بسیار نزدیک به مونیخی هاست. اگر این انتقال محقق شود، یک بار دیگر شاهد همکاری خامس و آنچلوتی خواهیم بود. خامس در اولین فصل حضورش در رئال زیر نظر کارلتو نمایش درخشانی داشت.

کارل هاینس رومینیگه، نایب رئیس بایرن هم در واکنش به شایعات جذب خامس به بیلد گفت:« ما هیچ احتمالی را رد نمی کنیم ولی هرگز حاضر نیستیم در مورد هر شایعه ای پاسخگو باشیم؛ چون این باعث گران شدن و پیچیده تر شدن انتقالات خواهد شد.»

لازم به ذکر است که بایرن سال 2014 ژابی آلونسو را از رئال به خدمت گرفت؛ هافبکی که بازی های درخشانی برای مونیخی ها انجام داد و ماه گذشته با پیراهن همین تیم نیز از فوتبال خداحافظی کرد.

 

انتهای پیام/