مسابقات کورس سوارکاری در باشگاه نوروزآباد تهران فردا برگزار می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

چند هفته‌ای است که تهرانی‌ها برای پُرکردن اوقات فراغت‌شان در روز‌های جمعه، به‌غیر از تفریحات معمول و همیشگی، چون کوهنوردی و شنا و پارک و سینما، این فرصت را یافته‌اند تا به‌لطف برگزاری مسابقات اسب‌دوانی در مجموعه سوارکاری نوروزآباد تهران، رقابت مهیج چابک‌سواران را با حضور اسب‌های اصیل به‌تماشا بنشینند و در لذت بردن از این ورزش جذاب سهیم باشند.

مانند هفته‌های قبل و در عصر جمعه ۲، ۳ تیر، هفتۀ پنجم کورس اسب‌دوانی نوروزآباد درحالی برگزار می‌شود که به‌منظور رفاه حال دوست‌داران این ورزش جذاب، امکان پیش‌بینی آنلاین رقابت‌ها توسط باشگاه دوستداران اسب و سوارکاری (یال) و با نظارت فدراسیون سوارکاری فراهم شده و علاقه‌مندان به پیش‌بینی آنلاین کورس می‌توانند از هم‌اکنون اطلاعات موردنظر را روی وب‌گاهِ این باشگاه به نشانی yaal.ir مشاهده و با انتخاب اسب‌های مدنظرشان، پیش‌بینی خود را ثبت کنند.

آن دسته از دوست داران دنیای اسب و سوارکاری که علاقه‌مند به تماشا و پیش‌بینی حضوری کورس مهیج نوروزآباد تهران هستند، می‌توانند از طریق باجه‌های مستقر در مجموعه، به نشانی تهران، جادۀ قدیم کرج، خیابان خلیج‌فارس، بلوار رهنما، مجموعۀ نوروزآباد در این رویداد مشارکت کرده و اوقات خوشی را برای خود و خانواده‌شان فراهم کنند.

همچنین برای افراد علاقه‌مندی که فرصت حضور در مجموعه اسب‌دوانی را پیدا نمی‌کنند، این امکان فراهم شده تا کورس تابستانه تهران را از ساعت 16:30 جمعه در aionet.ir به‌صورت زنده نظاره‌گر باشند.

این رقابت‌ها در هفته گذشته با حضور خیل مشتاقان اسب و سوارکاری برگزار شد و در پایان، مشارکت‌کنندگان جوایز نفیس خود را دریافت کردند و جوایز برندگان پیش‌بینی آنلاین هم براساس تمهیداتی که باشگاه یال در نظر گرفته است، بلافاصله به‌حساب بانکی اعلام شده از سوی آنها، واریز شد.

گفتنی است کورس این هفته نوروزآباد در هفت دور با شرکت اسب‌های نژاد دوخون، تروبرد، ترکمن و عرب برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/