رییس فدراسیون فوتبال از امضای تفاهم نامه با طرف آلمانی خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سفیر آلمان صبح امروز با حضور در دفتر مهدی تاج، با او در خصوص نحوه همکاری برای توسعه هرچه بیشتر ارتباطات در زمینه فوتبال به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در ابتدای این نشست میکائیل کلور برشتولد ضمن اظهار خرسندی از برگزاری این جلسه گفت: ایران و آلمان در زمینه فوتبال ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند. با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل موجود فرصت را مغتنم شمرده و آمادگی کامل خود را برای توسعه همکاری بیشتر  اعلام می کنیم. در حال حاضر ارتباطات خوبی بین دو کشور ایران و آلمان وجود دارد اما بسیار علاقمندم که این ارتباطات توسعه بیشتری داشته باشد

مهدی تاج، در ادامه گفت: بسیار خوشحالیم که میزبان جناب سفیر و همرانشان هستیم. ایرانیان هم به فوتبال آلمان علاقه ویژه دارند و فوتبال آلمان هواداران بسیاری در ایران دارد. ایران در فوتبال پیشرفت زیادی داشته است. تیم ملی فوتبال به جام جهانی صعود کرده، در فوتبال ساحلی و فوتسال سوم جهان هستیم، در فوتسال بانوان، ایران اول آسیاست. در فوتبال جوانان و نوجوانان هم در جام جهانی حضور داشته ایم.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: به منظور توسعه و ارتقا سطح فوتبال تفاهم نامه ای با فدراسیون فوتبال آلمان امضا  می‌کنیم تا از طریق آن بتوانیم همکاری موثر و اثربخش تری داشته باشیم و درهمین راستا به همکاری و حمایت های جنابعالی هم اهمیت دارد.  

در پایان این نشست مقرر شد تا فعالیت های لازم در خصوص توسعه ارتباطات فیمابین به عمل آید و در زمینه‌های همکاری متقابل در زمینه توسعه فوتبال پایه و فوتبال نوجوانان و جوانان، همکاری متقابل برای توسعه فوتبال و فوتسال بانوان ، همکاری در زمینه برگزاری دوره های آموزشی و مربیگری مورد نیاز، برگزاری رویدادهای مشترک و مسابقات دوستانه، همکاری برای میزبانی اردوها و رویدادهای مورد نیاز و همکاری بیشتر حامیان ورزشی در زمینه تأمین تجهیزات و لوازم مورد نیاز فوتبال اقدامات لازم صورت گیرد. این تفاهم نامه در تاریخ 8شهریور ماه به امضای طرفین خواهد رسید.

انتهای پیام/