روان‌شناس داشتیم اما در دسترس نبود

نخستین نماینده تاریخ ایران در مسابقات تیراندازی تپانچه 10 متر بانوان گفت اگر مشکل ذهنی‌ام حل شود می‌توانم بهتر نتیجه بگیرم.

به گزارش سرویس المپیک فرتاک ورزشی، گلنوش سبقت‌اللهی که برای نخستین بار تیراندازی ایران را صاحب سهمیه تپانچه 10 متر بانوان در المپیک کرد، پس از پایان رقابت‌های خود در این بخش از بازی‌ها که با ناکامی از صعود به فینال همراه بود، اظهار داشت: اینجا المپیک است و من هیچ تجربه‌ای از حضور در آن ندارم اما با این حال نشان دادم که می‌توانم.

وی با اشاره به تمریناتی که برای حضور در المپیک داشت، ادامه داد: حداکثر تلاشم را برای آماده شدن داشتم و از این بابت خوشحالم، البته ناراحتم که به فینال نرسیدم اما ناراحت نیستم از اینکه ای کاش بیشتر تمرین می‌کردم و آماده‌تر می‌شدم، چون تمام تلاش را کردم.

تیرانداز المپیکی کشورمان با بیان اینکه تیراندازی تپانچه 10 متر ایران در این حد توانا است که تا در فینال المپیک نماینده داشته باشد، گفت: من حتی این توانایی را در خودم هم می‌دیدم، اما ریزه‌کاری‌هایی وجود دارد که باید برای نتیجه‌گیری بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. من مشکل ذهنی دارم که در ریو و به هنگام مسابقه هم درگیر آن شدم. اگر این مشکلم حل شود، قطعاً بهتر می‌توانم نتیجه بگیرم.

سبقت‌اللهی در مورد مشکل ذهنی خود عنوان کرد: من رقابت‌هایم را خوب شروع می‌کنم و خوب تیر می‌زنم، اما در ادامه به مشکل می‌خورم و نمی‌توانم خوب عمل کنم.

وی در مورد اینکه آیا روانشناس همراه داشته یا نه، گفت: پزشک، روانشناس و بدنساز که اصلا نداشتیم. البته از یک مقطع روانشناس برای‌مان گذاشتند اما از بعد عید هر زمان با او تماس می‌گرفتم یا خارج از کشور بود یا نمی‌توانستم او را پیدا کنم.

هنگام برگزاری مسابقه سبقت اللهی مناف هاشمی و رباب شهریان، معاونان وزارت ورزش قرار بود در محل برگزاری حاضر شوند اما به دلیل ترافیک با تاخیر رسیدند.

 

منبع : میزان

 

انتهای پیام/