سرمربی تیم پیکان گفت: توانایی تیم ملی والیبال ایران بسیار زیاد است و دیشب تیم ملی والیبال با بازیکنان ذخیره قدرتمند خود توانست به پیروزی دست یابد.

به گزارش سرویس توپ و تور فرتاک ورزشی ، مصطفی کارخانه پیشکسوت و سرمربی باشگاه تیم والیبال پیکان درباره بازی شب گذشته تیم ملی ایران و صربستان در رقابت‌های لیگ جهانی صحبت کرد.

وی در گفتگو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار داشت: بازی دیشب والیبال ایران در برابر تیم صربستان عالی بود و زمانی که تحت و فشار قرار گرفتند با حمایت بی‌نظیر تماشاگران توانستند نتیجه را تغییر دهند و به پیروزی برسند.

وی با اشاره به اینکه تیم ملی والیبال صربستان یک تیم قدرتمند است افزود: در روزی که صربستان بدون باخت لیگ جهانی را در پیش گرفته بود و در صدر جدول قرار داشت ایران توانست با اقتدار این تیم قدرتمند را شکست دهد.

کارخانه با بیان اینکه تیم والیبال صربستان در المپیک حضور ندارد و با قدرت در لیگ جهانی پا به میدان گذاشت اضافه کرد: بازیکنان ایران در ست دوم و سوم به بعد توانستند قدرت را به دست گیرند و نتایج مطلوب را کسب کنند.

وی با اشاره به اینکه سرمربی با تعویض‌های مناسب توانست به نتیجه مطلوب دست پیدا کند اشاره کرد: بازیکنان در ست دوم و سوم اشتباهات خود را کم کردند و با سرویس‌های تاثیرگذار توانستند نتایج مطلوب را بر به دست آورند.

کارخانه اضافه کرد: توانایی تیم ملی والیبال ایران بسیار زیاد است و دیشب تیم ملی والیبال با بازیکنان ذخیره قدرتمند خود توانست به پیروزی دست یابد.

وی با تاکید بر اینکه تیم ملی والیبال ایتالیا از تیم صربستان ضعیف‌تر است بیان کرد: ایران با تمرکز و انگیزه می‌تواند امشب تیم ملی والیبال ایتالیا را شکست داده است.

کارخانه یادآور شد: شانس رفتن تیم والیبال ایران به مرحله نهایی کم است اما رقابت لیگ جهانی فرصت مناسبی برای آماده سازی بازیکنان برای بازیهای المپیک است.

وی در پایان با بیان اینکه با پیروزی در برابر تیم آرژانتین و ایتالیا بازیکنان به باورها و توانایی‌های خود پی خواهند برد گفت: با درخشش توانایی بازیکنان در رقابت‌های لیگ جهانی شانس موفقیت در بازی‌های المپیک افزایش خواهد یافت.

منبع: برنا