سرمربی پیشین دانشگاه آزاد تاکید کرد اگر لطف معاون تربیت بدنی این دانشگاه نبود، سال گذشته خانه‌نشین می‌شد.

به گزارش سرویس توپ و تور فرتاک ورزشی، روز گذشته هادی عامری، سرپرست تیم بسکتبال دانشگاه آزاد تهران خبری مبنی بر انتصاب فرزاد کوهیان به عنوان سرمربی جدید این تیم در اختیار رسانه‌ها قرار داد.عامری همچنین در پیامک خود تاکید کرده بود، مصطفی هاشمی، سرمربی فصل گذشته دانشگاه آزاد این فصل با سمت مدیرفنی دانشگاهی‌ها را همراهی خواهد کرد.

 

دقایقی پس از انتشار این خبر در فضای مجازی، هاشمی نسبت به آن واکنش نشان داد و در گفتگو با خبرنگاران تصریح کرد هرگز مدیرفنی نشده و مطرح شدن این موضوع لطفی بوده که محمد دادگان، معاون تربیت بدنی دانشگاه آزاد به وی داشته است.

24 ساعت پس از این ماجرا، مصطفی هاشمی تایید کرد که سمت مدیریت فنی دانشگاه آزاد را نپذیرفته است.

هاشمی درباره این موضوع توضیح داد: دادگان سال‌های سال است که به من لطف دارد و بسیار مصر بود این فصل هم روی نیمکت دانشگاه آزاد بنشینم. من جلسات متعددی با او و دیگر مسئولان تربیت بدنی دانشگاه آزاد داشتم اما در برخی موضوعات با هم به توافق نرسیدم و به این ترتیب خودم فرزاد کوهیان را به عنوان بهترین گزینه جانشینی‌ام معرفی کردم و خوشحالم که با نظرم موافقت شد.

سرمربی پیشین دانشگاه آزاد درباره خبری که دیروز مبنی بر انتصاب وی به عنوان مدیرفنی این تیم منتشر شد، اظهار کرد: دیروز و در جلسه‌ای که در غیاب من بین مسئولان تربیت دانشگاه آزاد برگزار شد، پس از انتخاب فرزاد کوهیان، از آنجا که دادگان همواره به من لطف دارد اعلام کرد هاشمی هم در تیم می‌ماند و مدیرفنی خواهد بود. البته دادگان همیشه به من لطف دارد اما من مدیرفنی نیستیم. من همان مصطفی هاشمی قبلی‌ام و مربی باقی می‌مانم. به هرحال موضوع فعالیت من به عنوان مدیرفنی در دانشگاه آزاد سوءتفاهمی بود که برطرف شد.

وی ادامه داد: متاسفانه بازهم شیطنت‌ها علیه من آغاز شده است. دست از سرم برنمی‌دارند! همه می‌دانند سال گذشته چه اتفاقاتی افتاد اما این شانتاژها علیه من ادامه دارد. از صمیم قلب امیدوارم بسکتبال ما به یک مسیر سالم برود. این آرزوی من است و متاسفانه باید اقرار کنم که صداقت و سلامت، حلقه گمشده بسکتبال ماست.

هاشمی در پاسخ به این پرسش که برنامه‌اش برای آینده چیست و آیا تیمی با وی وارد مذاکره شده است یا نه؟ گفت: اگر کسی دوست دارد من به مربیگری‌ام ادامه دهم، فقط سکوت کند! سال پیش هم فقط لطف دادگان شامل حال من شد، وگرنه خانه‌نشین می‌شدم. به هرحال اگر تیمی به من پیشنهاد مربیگری داد و شرایط هم مساعد بود قبول می‌کنم و اگر هم نشد، ایرادی ندارد، چون زندگی همیشه آنچه ما می‌خواهیم نیست.

 

انتهای پیام/