سرمربی ایتالیایی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت:هر مربی آرزو دارد در ارومیه کار کند

به گزارش سرویس توپ و تور فرتاک ورزشی، یوبومیر تراویسا سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: ارومیه شهر بسیار خوبی است ومردمی دارد که عاشقانه والیبال را دوست دارند و از آن حمایت می کنند بنابراین شرایط ویژه ای بر این شهر حاکم است که باعث می شود هر مربی آرزو داشته باشد در این شهر کار کند.

وی در رابطه با شرایط تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: هرچند امکانات باشگاه قابل قبول است اما می توانست موارد بهتری را فراهم کند علاوه بر این اگر چند بازیکن خوب فصل قبل را که در حال حاضر تیم را ترک کرده اند در اختیار داشتیم می توانستیم تیم را برای قهرمانی بیمه کنیم.

تراویسا ادامه داد: نگاه من به آینده است و ترجیح می دهم توجه خود را فارغ از تمام مسایل حاشیه ای صرفا معطوف برد نمایم چون میدانم به کدام شهر آمده ام و مردم از والیبال این شهر قهرمانی می خواهند.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با بیان اینکه معروف یکی از بهترین پاسورهای حال حاضر دنیاست ادامه داد:دراگان شاید از لحاظ تکنیکی متفاوت است اما از لحاظ قاعده می تواند هماهنگ شود علاوه بر آن بازی معروف و دراگان از لحاظ تمایلشان به بازی سرعتی شباهت هایی دارد.

 

 

انتهای پیام/