تیم بسکتبال بانوان کرمانشاه به احتمال زیاد با نام فرش و گلیم و گبه کرمانشاه در مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور شرکت می کند.

،

الهه دارستانی ، خبر از حضور بسکتبال بانوان کرمانشاه با حمایت مدیرعامل فرش و گلیم و گبه این استان داد و در این خصوص گفت: به احتمال فراوان در مسابقات این فصل از رقابت های لیگ باشگاه های بسکتبال بانوان کشور، تیم کرمانشاه با نام فرش و گلیم کرمانشاه به مدیریت مهندس مشیری شرکت خواهد کرد.

مربی بسکتبال بانوان کرمانشاه در ادامه سخنان خود گفت: مرحله اول مسابقات لیگ دسته دوم بانوان کشور از تاریخ 25 الی 27 مردادماه در کرمانشاه برگزار خواهد شد و در این مسابقات تیم های سفیر آفتاب پارس، هیئت بسکتبال شهر کرد، نفت و گاز مسجد سلیمان، مخابرات ارومیه، پیوند ساری و فرش و گلیم کرمانشاه حضور خواهند داشت.

وی در ادامه گفت: بسکتبال بانوان کرمانشاه از پشتوانه بسیار خوبی برخوردار می باشد و طی سال های گذشته و علی رغم کمبودهای بسیاری که وجود داشته است، در لیگ های مختلف منجمله لیگ برتر کشور حضور داشته اما متاسفانه به دلیل نبود حامیان مالی، مجبور به انصراف از این مسابقات شده است.

 

tU7bGjzH1HuJ

دارستانی در ادامه افزود: خوشبختانه برای حضور در مسابقات امسال، رایزنی های خوبی با مدیریت محترم فرش و گلیم کرمانشاه صورت گرفته است و مهندس مشیری که از کار آفرینان و خیرین استان هستند نسبت به این موضوع قول هایی داده اند که ان شالله با حمایت این فعال اقتصادی در بخش خصوصی، جوانان شایسته این استان بتوانند با آرامش بیشتری در میادین ورزشی حضور داشته باشند.

انتهای پیام/