تیم ملی بسکتبال کشورمان در دومین بازی خود در مسابقات انتخابی خود مقابل مکزیک شکست خورد.

به گزارش فرتاک ورزشی؛ تیم ملی بسکتبال کشورمان از ساعت 20 و 30 دقیقه امشب در سالن پالاالمپیکوی شهر تورین به مصاف مکزیک رفت.

ملی پوشان کشورمان که در بازی اول مقابل تیم قدرتمند یونان نتیجه را واگذار کرده بودند، در این مسابقه با نتیجه 75 بر 70 شکست خوردند تا از صعود به مرحله بعد باز بمانند.

این بازی حاشیه هایی داشت که به شرح زیر است:

*در دقایق ابتدایی بازی ارسلان کاظمی در یک صحنه زمین خورد و دچار مصدومیت شد. ارسلان با تمهیدات پزشکی به بازی بازگشت و یکی از موثرترین بازیکنان ایران بود اما بعد از پایان بازی و تشدید مصدومیتش لنگان لنگان زمین را ترک کرد.

*تیم ملی بسکتبال ایران در این بازی نمایش خوبی داشت و پا به پای مکزیک پیش آمد و حتی در دقایقی از بازی از حریف پیشی گرفت اما در نهایت بازی را واگذار کرد. اتفاقی که سبب شد تا بازیکنان ایران بازیکنان بعد از باخت بسیار ناراحت باشند و بابت از دست رفتن موقیعیت ها افسوس بخورند.

*بازی پایاپای بسکتبالیست ها با مکزیک در پاره ای از اوقات با تصمیمات غیرمنطقی داور همراه بود که سبب شد تا کفه این تصمیمات به سود تیم مکزیک باشد. همین نکته سبب شد تا بسکتبالیست ها در پایان بازی به داوری ضعیف اعتراض کرده و آن را یکی از دلایل شکست نزدیک خود عنوان کنند.


منبع: خبرگزاری فارس

کلمات کلیدی: تیم ملی بسکتبال -