لهستانی ها در صورت قهرمانی در المپیک پاداشی نزدیک به ۶۵۰ میلیون تومان دریافت می کنند که این مبلغ بین تمام بازیکنان تقسیم می شود

به گزارش سرویس توپ و تور فرتاک ورزشی، تیم والیبال و هندبال این کشور هر کدام در صورت کسب مدال طلا ۷۲۰۰۰۰ زلوتی (حدود ۶۵۰ میلیون تومان) دریافت می کنند که این جایزه با تصمیم فدراسیون مربوطه بین بازیکنان تقسیم می شود. همچنین برای مدال نقره و برنز به ترتیب ۴۸۰۰۰۰ و ۳۲۰۰۰۰ زلوتی (۴۳۰ و ۲۹۰ میلیون تومان) به تیم تعلق می گیرد.

 

 مربیان نیز با تصمیم اتحادیه ورزش لهستان به ترتیب برای مدال طلا، نقره و برنز تا مبلغ ۶۰، ۴۰ و ۲۵ هزار زلوتی دریافت می کنند. (۵۴، ۳۶ و ۲۲ میلیون تومان)

 

 

در رشته والیبال ساحلی نیز هر ورزشکار در صورت کسب مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب حدود ۸۱، ۵۴ و ۳۴ میلیون تومان دریافت می کنند. در رشته های انفرادی نیز ورزشکاران لهستانی در صورت کسب مدال به ترتیب حدود ۱۱۰، ۷۲ و ۴۵ میلیون تومان دریافت می کنند.

 

 کمیته ملی المپیک کشورمان پیش از این اعلام کرده بود که ورزشکاران ایرانی در صورت کسب مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۳۰۰، ۲۰۰ و ۱۲۰ سکه بهار آزادی دریافت خواهند کرد. اگرچه هنوز مشخص نیست که در صورت کسب مدال در رشته تیمی والیبال دقیقا چه مقدار پاداش به تک تک اعضای تیم پرداخت خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/