سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: از حضور نداشتن چند بازیکن تیم ملی در رژه افتتاحیه انتقاد می شود اما مشکل اینجاست که لباس ها با شرایط مطلوبی تحویل داده نشده بود

به گزارش سرویس المپیک فرتاک ورزشی، رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال یک روز پیش از رویارویی با آرژانتین اظهار داشت: در روزهایی که به برزیل سفر کردیم خیلی خوب تمرین کردیم و حالا زمان آن رسیده است که آمادگی ذهنی را در تیم پیاده کنیم. امیدوارم نبود سازماندهی که اتفاق افتاده به کار ما لطمه نزند.

 

وی ادامه داد: به ما اعلام کرده اند که باید با لباس های آبی کاروان در مسابقات حضور داشته باشیم درحالی که فقط دو دست لباس به ما تحویل داده اند. با توجه به اینکه هر روز دو جلسه تمرین داریم، این لباس ها نیز باید هر روز شسته شود و مجبور هستیم در صف های طولانی خشک شویی بمانیم. یا باید چند دست لباس دیگر به ما تحویل دهند یا اجازه دهند از لباس های خودمان استفاده کنیم. در این شرایط از حضور نداشتن چند بازیکن تیم ملی در رژه افتتاحیه انتقاد می شود اما مشکل اینجاست که لباس ها با شرایط مطلوبی تحویل داده نشده بود.

 

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: ما یک تیم هستیم و نام ما تیم ملی ایران است. وقتی نام تیم ملی ایران را می آورید به این معناست که باید به همه اعضا احترام گذاشته شود و به آنها لباس داده شود و حداقل اگر نمی توانند در رژه شرکت کنند، در جایگاه تماشاگران حضور داشته باشند. همه گروه باید در کنار هم حضور داشته باشند و هیچ فرقی بین بازیکن و کادر فنی وجود ندارد و نباید بهانه بیاورند که لباس یک نفر آماده نشده است.

 

لوزانو ادامه داد: چهار نفر از غیر از ورزشکاران و کادر فنی تیم های ملی ایران در رژه کاروان شرکت کرده اند اما به کادر تیم ملی والیبال لباس نداده اند. یا باید اعلام می کردند که فقط بازیکنان در رژه شرکت کنند یا اینکه به کل تیم لباس داده می شد. خود من به علت محدودیتی که برای حضور کادر فنی قائل شدند در این مراسم شرکت نکردم یا دیگران در این مراسم حضور داشته باشند.

 

وی خاطرنشان کرد: این اتفاقات حواس تیم را پرت می کند و تمرکز ما را به هم می زند و من دلم نمی خواهد این شرایط ایجاد شود. مسئولینی که اینجا حضور دارند وظیفه دارند مشکلات تیم ما را حل کنند.

 

انتهای پیام/