برترین های هفته نخست لیگ جهانی والیبال اعلام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی، هفته اول لیگ جهانی والیبال با برگزاری ۱۸ دیدار به پایان رسید و تیم‌ها از ۱۹ خرداد رقابت شان را در هفته دوم آغاز می کنند.

امیر غفور با ۴۷ امتیاز در جدول امتیازآورترین بازیکنان در رده هشتم قرار گرفت.

در این رده‌بندی میلاد عبادی پور با ۳۵ امتیاز بیستم، فرهاد قائمی با ۱۹ امتیاز چهل و ششم، مسعود غلامی با ۱۸ امتیاز پنجاه و یکم هستند.

اواندرو گوئرا از برزیل نیز با ۶۸ امتیاز در رده نخست قرار گرفته است.

جولین لنین از فرانسه نیز با ۶۵.۹۶ درصد موفقیت در اسپک‌ها به عنوان بهترین اسپکر معرفی شد. امیر غفور و میلاد عبادی پور نیز به ترتیب با ۴۳.۹۶ و ۴۳.۵۵ در رده بیست و یک و بیست و دوم قرار دارند.

مسعود غلامی هم که به عنوان بازیکنی جدید به تیم ملی اضافه شده با ۷ دفاع در رده هشتم بهترین مدافعان این رقابت ها قرار گرفت. امیر غفور هم ۶ دفاع شانزدهم است.

دنیس از روسیه در این رده بندی صدرنشین است.

میلاد عبادی پور در میان بهترین زنندگان سرویس قرار گرفت. او ۳ امتیاز سرویس را به دست آورده و در این رده بندی بیستم است.

فرهاد قائمی، رضا قرا، محمد جواد معنوی نژاد هم در این رده بندی حضور دارند.

لنین از فرانسه با ۷ امتیاز سرویس صدرنشین است.

سیمونه جیانلی از ایتالیا هم بهترین پاسور هفته اول لقب گرفت. سعید معروف در این رده بندی در رده هشتم است. فرهاد سال افزون هم که در برابر لهستان درخشان ظاهر شد در رده سیزدهم قرار گرفت.

میلاد عبادی پور در رده بندی بهترین توپ‌گیرها در رده چهارم قرار دارد. معروف سیزدهم، سال افزون بیست و دوم و مرندی بیست و نهم است.

اما در میان ۳ نفر دریافت کننده این رقابت‌ها دو ایرانی حضور دارد. میلاد عبادی پور در رده دوم و مهدی مرندی در رده سوم بهترین دریافت کنندگان قرار گرفتند.

 

انتهای پیام/