عملکرد درخشان دورانت در وریرز باعث نشده که انتقادات علیه او کاهش یابد.

به گزارش فرتاک ورزشی،کوین دورانت، فوق ستاره تیم گلدن استیت وریرز، در سالگرد پیوستنش به این تیم از تصمیم خود دفاع کرده است.

به گزارش ESPN، دورانت که با انتقال جنجالی اش به وریرز بالاخره توانست اولین حلقه قهرمانی خود را به دست آورد، در یک سال گذشته به علت آن که به تیمی بسیار قدرتمند پیوسته و به نوعی قهرمانی از پیش تعیین شده ای را برای گلدن استیت به ارمغان آورده بود، به شدت مورد انتقاد برخی از هواداران بسکتبال قرار گرفته بود؛ افرادی که معتقد بودند این اسمال فوروارد 28  ساله، عافیت طلبی و بازی در کنار هم تیمی های قدرتمند در وریرز را به تلاش بیشتر در اوکلاهاما سیتی تاندر ترجیح داده است.

دورانت به تازگی در پاسخ به این انتقادات عنوان کرد:

من به گلدن استیت نیامدم که هر روز زندگی راحت تری را تجربه کنم؛ برای آسان زندگی کردن به این جا نیامدم و در نتیجه سعی می کنم هر صبح زود از خواب بلند شوم و اولین فردی باشم که به سالن تمرین می رسم. به شما اطمینان می دهم که برای راه رفتن در زمین بازی به وریرز نیامدم و کسب 20  امتیاز در هر دیدار مرا راضی نخواهد کرد. این چیزی است که در ذات من است و نمی توانید این خصلت را از من بگیرید. نمی توانم تلاش دیگران را مشاهده کنم و خودم گوشه ای بایستم و کم کاری کنم، این در DNA  من وجود دارد.

 

 

 

انتهای پیام/