دیدار فینال و رده‌بندی رقابت‌های والیبال المپیک 2016 ریو در بخش مردان عصر امروز در سالن ماراکانا برگزار می‌شود

به گزارش سرویس المپیک فرتاک ورزشی،پرونده رقابت‌های والیبال المپیک 2016 ریو عصر امروز با برگزاری دو دیدار فینال و رده‌بندی بسته خواهد شد. 

 

از ساعت 17 به وقت ایران تیم ملی والیبال آمریکا به مصاف تیم ملی روسیه خواهد رفت. دیداری که به منظور کسب مدال برنز رقابت‌های المپیک برگزار خواهد شد. تیم ملی والیبال آمریکا با قبول شکست 3 بر 2 مقابل تیم ملی ایتالیا و روسیه با شکست خوردن مقابل برزیل از رسیدن به فینال بازماندند و حالا برای کسب مدال برنز و سکوی سوم المپیک باید با هم دیدار کنند. 

 

دیدار پایانی رقابت‌های والیبال المپیک 2016 را از ساعت 20 و 45 به وقت ایران برگزار خواهد شد. جایی که تیم ملی والیبال ایتالیا باید به مصاف برزیل برود. برزیلی‌ها با استفاده از امتیاز میزبانی در تلاش خواهند بود که مدال طلای این مسابقات را از آن خود کنند و برای سومین بار روی سکوی قهرمانی المپیک بایستند.

 

در آن طرف میدان هم ایتالیایی‌ها که از روز آغازین رقابت‌های المپیک 2016 نمایش خوبی مقابل حریفان خود داشته‌  و با شایستگی به فینال راه پیدا کرده‌اند، به راحتی از مدال طلا نخواهند گذشت. مدالی که  اگر به چنگ لاجوردی پوشان بیاید نخستین مدال طلای ایتالیا در تاریخ مسابقات المپیک محسوب می‌شود.

 

دو تیم ملی والیبال برزیل و ایتالیا در مرحله گروهی رقابت‌های المپیک یک بار به مصاف هم رفتند که تیم ملی ایتالیا موفق شده بود با نتیجه 3 بر یک برزیل را شکست دهد. 

 

رقابت‌های والیبال المپیک 2016 ریو در بخش مردان در حالی امشب به پایان خواهد رسید که 12 تیم در این دوره از رقابت‌ها حضور داشتند. در بخش زنان هم تیم ملی والیبال چین موفق به کسب مدال طلا شد.

 

 

انتهای پیام/