مهدی بی باک گفت: در حال پیگری اردوها هستیم و شرایط بچه ها از همه نظر مساعد است، آسیب دیدگی خاصی نداریم و روز بروز به آمادگی بیشتری برای المپیک می رسیم.

به گزارش سرویس رزمی فرتاک ورزشی و به نقل از فدراسیون تکواندو، مهدی بی باک در خصوص وضعیت تکواندوکاران قبل از اعزام به مسابقات المپیک گفت: تمام هم و غم کادر فنی آماده سازی ملی پوشان در این روزهای آخر است تا بتوانیم المپیکی های تکواندو را از لحاظ روحی روانی به آمادگی لازم برسانیم در حقیقت از نظر فنی به آمادگی رسیده اند.

بی باک تصریح کرد: بازیکنان در حال حاضر در فشار تمرینات هستند، اینک زمانی است که باید پر فشار به تمرینات بپردازیم، ده روز مانده به آغاز مسابقات شدت تمرینات کم می شود و دوران ریکاوری تمرینات بچه ها است.

وی افزود: نحوه چیدمان جدول بر اساس رنکینگ سیستم خواهد بود، در المپیک لندن چون رنکینگ سیستم وجود نداشت قرعه کشی انجام می شد، اما اکنون بر اساس رنکینگ نفر اول با نفر شانزدهم، نفر دوم با نفر پانزدهم و به همین ترتیب ادامه دارد. نفر اول و نفر چهارم در یک سمت جدول قرار دارند، نفر دوم و سوم در طرف دیگر جدول و در دو وزن کشور میزبان، بازیکن برزیلی در رده چهارم رنکینگ قرار می گیرند.

وی گفت: با افزایش سنسور ها و لباس های الکترونیکی تاثیر داوران کمتر شده، اما در بعضی شرایط با دادن یک یا دو اخطار اشتباه ممکن است روند بازی عوض شود، بازیکنان به هم نزدیک هستند و یک اخطار اشتباه می تواند بنوعی تاثیرگذار باشد. در المپیک بواسطه دقت نظر و وجود دوربین ها داوران با دقت بیشتری رای خواهند داد.البته اشتباه داوری در تمام رشته ها اجتناب ناپذیر است.

وی در خاتمه گفت: میلاد بیگی یکی از حریفان مهدی خدابخشی است و بازیکن خوبی هم است و در المپیک از تیم آذربایجان شرکت می کند، او هم یکی از حریفان خوب مهدی خدابخشی است. خدابخشی پانزده حریف خوب در المپیک دارد و بیگی هم یکی از این ۱۵ حریف است.


 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: مهدی خدابخشی - بی باک -