مراسم افتتاحیه و رقابت‌های هفته‌ی اول از نخستین دوره لیگ برتر خردسالان در گروه پسران "جام غتچه‌های تکواندو" روز گذشته (سه شنبه) در خانه تکواندو برگزار شد.

به گزارش  سرویس رزمی فرتاک ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مراسم افتتاحیه و دیدارهای هفته‌ی اول از گروه اول و دوم نخستین دوره‌ی لیگ‌برتر رده‌سنی خردسالان پسر "جام غنچه‌های تکواندو" روز گذشته (سه شنبه) با حضور 131 تکواندوکار و در قالب 18 تیم به میزبانی خانه تکواندو انجام شد.

با پایان هفته‌ی اول این مسابقات، در گروه اول تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 6 بر 4 تیم شهید شیرودی هیات بروجرد را شکست داد، تیم باشگاه المپیا محمدیه هییت تکواندو قزوین با نتیجه 8 بر 2 مغلوب هیات تکواندوی قم شد و تیم لوازم خانگی کن با کسب امتیاز 9 بر 1 هیات تکواندو استان خوزستان را کنار زد.

همچنین در گروه دوم این لیگ، تیم باشگاه ورزشی ماه نوش 6 بر 4 از سد تیم هیات تکواندو بروجرد گذشت، تیم هیات تکواندو بهارستان با امتیاز 7 بر 3 هیات تکواندو حوزه شمال‌شرق را شکست داد و تیم مرحوم حاجی‌پور بابل با نتیجه 7 بر 3 هیات تکواندو استان مرکزی را از این دور رقابت‌ها خارج کرد.

گفتنی است؛ تیم لوازم خانگی کن اندیشه از گروه اول و تیم هیات تکواندوی شهرستان بافق یزد از گروه دوم با قرعه استراحت روبرو بود.

 

انتهای پیام/