«سیدقاسم جاسمی» عضو فراکسیون ورزش و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با حضور در فدراسیون ووشو علاوه بر گفت و گو با «مهدی علی نژاد» از تمرینات تیم های ملی ووشوی ایران بازدید کرد.

به گزارش سرویس رزمی فرتاک ورزشی از فدراسیون ووشو، امروز (یکشنبه) «مجتبی جوهری» مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و «سید رامین موذنی» رئیس هیات ووشوی این استان در فدراسیون ووشو حاضر شد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ابتدا با رئیس فدراسیون ووشوی ایران دیدار و گفت و گو داشت و حمایت خود را از این رشته مدال آور اعلام کرد.

همچنین مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه نیز از مسئولان فدراسیون خواستار کمک برای استخدام مربی چینی در بخش ساندا شد.

در ادامه عضو فراکسیون ورزش مجلس و همراهان در کنار علی نژاد در اردوی تیم های جوانان و بزرگسالان ووشوی مردان ایران حضور یافتند.

سیدقاسم جاسمی خطاب به ملی پوشان ووشو، اظهار داشت: وظیفه ما است تا در خانه ملت حمایت معنوی و مادی از ورزشکاران داشته باشیم.

وی که خودش در دوران جوانی از ورزشکاران رشته کشتی بوده است، بیان داشت: ووشو ورزشکاران محجوب و زحمتکشی دارد و برای شما در مسابقات آسیایی تایوان و جهانی بلغارستان آرزوی موفقیت دارم.

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ورزشکاران الگوی جوانان هستند، تصریح کرد: یقین دارم که شما با اتکاء به خداوند متعال و ائمه اطهار و بهره بری از توانایی خود و مربیان، همچون گذشته در میدان بین المللی برای ایران اسلامی افتخار آفرینی خواهید کرد.

تیم ملی ووشوی بزرگسالان ایران به منظور حضور در مسابقات آسیایی تایوان و تیم جوانان نیز برای حضور در پیکارهای جهانی بلغارستان آماده می شوند.

 

انتهای پیام/