شمشیرباز المپیکی کشورمان گفت: امیدوارم با توجه به شناختی که از حریفانم دارم بتوانم در المپیک ریو یک شگفتی دیگر خلق کنم

به گزارش سرویس ورزش های رزمی فرتاک ورزشی، علی پاکدامن، در خصوص آمادگی جهت حضور در المپیک اظهار داشت: اردوی تیم ملی در آلمان به پایان رسید در این اردوی یک هفته‌ای با تیم‌های روسیه، آمریکا، گرجستان، اوکراین و ژاپن تمرین کردیم. همه تیم‌ها با نفرات اصلی و المپیکی خود در این اردو حاضر شدند.

وی در ادامه افزود: در آلمان تمرینات پر فشاری را پشت سر گذاشتم و پس از دو روز استراحت تمرینات ما در تهران دو نوبت صبح و بعد از ظهر آغاز شده است تا با آمادگی صد درصد به المپیک اعزام شویم.

شمشیرباز المپیکی کشورمان تصریح کرد: همه حریفان المپیکی ما که یکی از آنها حریف روس من در المپیک خواهد بود هم در اردوی آلمان حضور داشت و این فرصت را داشتم که با وی چند مسابقه تمرینی برگزار کنم. در دو مسابقه قبلی با حریف روسی خود یک بار به پیروزی رسیدم و یک بار شکست خوردم. امیدوارم با توجه به شناختی که دارم در المپیک باز هم این حریف را شکست دهم و بتوانم یک شگفتی خلق کنم.

وی در پایان از برگزاری مراسم تجلیل برای وزشکاران المپیکی و پارالمپیکی توسط اداره کل استان تهران خبر داد و گفت: هاشمی استاندار تهران و گل محمدی مدیر کل جدید استان تهران در این مراسم علاوه بر تقدیر از ورزشکاران استان، پاداش المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌ها را پرداخت کردند. 9 سال است در تیم ملی هستم اما حتی مدیران کل تربیت بدنی تهران را ندیده بودم اما گل محمدی در بدو ورود به استان تهران  این مراسم را برگزار کرد و بالاخره ورزشکاران تهرانی مورد توجه قرار گرفتند.

 

انتهای پیام/