مدیر تیم های ملی جودو با بیان اینکه ملایی با تمام توان مبارزه کرد، گفت: جودو ایران سال هاست در المپیک حضور دارد، اما مدالی نگرفته و این نشان می دهد برای موفقیت نیاز به امکانات بیشتری داریم.

،

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا رودکی در خاتمه مسابقه سعید ملایی گفت: ملایی خیلی خوب مبارزه کرد بطوری که حریفش برابر او غافلگیر شد و فکر می کرد نماینده ایران حریف دست و پا بسته خواهد بود، ولی شاهد بودید که این گونه نبود.

سعید ملایی جودوکار ایران در اولین دیدار خود در بازی های المپیک ریو برابر حریف قدرتمند روسی بدون دادن امتیاز و تنها به دلیل دریافت یک اخطار بیشتر نتیجه بازی را واگذار و با المپیک خداحافظی کرد.

وی افزود: سعید ملایی با اخطار داوران، به حریف قدرتمند روسی که رنکینگ ششم جهانی را دارد باخت.

مدیر تیم های ملی جودو ادامه داد:به هر حال فدراسیون تمام تلاشش را برای آماده سازی جودوکاران کرد ولی تقریبا در همین دو ماه آخر بود که بچه ها شرایط اردویی و تمرینی بهتری داشتند.

رودکی با اشاره به شرایط المپیک گفت: در المپیک بهترین های جهان حضور دارند و ممکن است بهترین ها و قهرمانان جهان هم بخاطر یک غفلت یا اخطار تنها نتیجه را واگذار کند؛ جودو ایران سالهاست در المپیک حضور دارد ولی مدالی نگرفته و این نشان می دهد برای موفقیت نیاز به امکانات بیشتری داریم.

وی ادامه داد: ملایی از جودوکاران خوب کشورمان است و می تواند قطعا در میادین دیگر برای ایران افتخار آفرینی کند. همچنین محجوب هم در حال حاضر شرایط خوبی دارد و خودش را برای مبارزه با حریف قدرتمند بلژیکی مهیا می کند

 

انتهای پیام/