تکواندوکار المپیکی کشورمان گفت: تمام ورزشکارانی که به المپیک راه یافتند تلاش می کنند و به طور حتم هیچ کس نمی خواهد در این میدان بزرگ کم بگذارد

به گزارش سرویس المپیک فرتاک ورزشی،تکواندوکار المپیکی کشورمان گفت: المپیک میدان بزرگی است همانطور که ما تلاش کرده ایم حریفانمان نیز تلاش کرده اند و به آمادگی لازم رسیده اند.

 

قهرمان جهان ادامه داد: هر ورزشکاری که به المپیک راه یافته تلاش می کند که به این مهم دست یابد و به طور حتم در زمین المپیک هیچ ورزشکاری نمی خواهد که کم بگذارد. 

 

عاشورزاده در خصوص کادر فنی تیم ملی تصریح کرد: خوشبختانه یکی از بهترین کادرهای فنی تکواندو در این سالهای اخیر را داشتیم. 

 

وی ادامه داد: در این مدت کادر فنی برایمان خیلی زحمت کشیدند و دو سال و نیم برایمان وقت گذاشتند، در سختی ها کنارمان بودند در شادی ها، شکست ها و پیروزیها کنار هم بودیم و درس های زیادی گرفتیم.

 

تکواندوکار المپیکی کشورمان در ادامه خاطر نشان کرد: به نظر من این کادر فنی خودشان را به فدراسیون تکواندو و  به جامعه ورزش ایران ثابت کردند. 

 

وی در خصوص شرایط اردویی بیان داشت: اردوهای خوبی را برگزار کردیم و واقعآ عملکرد خوبی در این مدت داشتیم و ان شاالله همه این تلاش ها دست به دست هم دهند و هر چهار نماینده تکواندو ایران در المپیک برزیل موفق باشند. 

 

عاشورزاده در خصوص تأثیر تجربه های خوبی که با وجود سن پایین دارد بیان داشت: به طور حتم تأثیرگذار است و خدا را شاکرم که در دوسالی که عضو تیم ملی بودم شکست هایم خیلی کم بوده ولی از همان چند شکستی که داشتم نیز درس های زیادی گرفتم و تجربیات زیادی بدست آوردم و در هر مسابقه ای که پا به میدان می گذارم نکات جدیدی یاد می گیرم و به تجاربم اضافه می شود.

 

وی افزود : به هرحال همه این تجربیات گذشته و اخیر به من کمک کرده و عملکردها و مدال ها قوت قلب بزرگی هستند و باعث می شوند که با روحیه و نیروی مضاعفی روی شیاپ چانگ حضور پیدا کنم و به طور حتم به لحاظ روحی کمک خواهد کرد تا در شرایط سخت بتوانم با حریف به خوبی کنار بیایم و مسابقه را کنترل کنم.

 

 

عاشورزاده با اشاره به حمایت های انجام شده گفت: جا دارد از مردم ایران که فرزان عاشورزاده را حمایت کردند و در پیروزیها به فرزان تبریک گفتند و در شکست ها حمایتش کردند تشکر کنم و امیدورام که همه ی این حمایت ها ادامه داشته باشد در ادامه از همه ی کسانی که برای فرزان عاشورزاده تلاش کردند و زحمت کشیدند که فرزان روزی اینجا و این نقطه بایستد تشکر می کنم و دست همه را می بوسم. 

 

صاحب مدال طلای جهان تصریح کرد: میدان المپیک میدان خیلی سختی است از مردم می خواهم که مثل همیشه ورزشکاران را حمایت کنند. 

 

وی در پایان خطاب به مردم اظهار داشت: امیدوارم که مردم این موضوع را درک کنند و اگر ورزشکاری با شکست در این آوردگاه بزرگ همراه بود به وی روحیه بدهند و کمک کنند، نه اینکه بخواهند در فضای مجازی خرابش کنند و تخریبش کنند یا در جامعه سرکوبش کنند. 

 

 

انتهای پیام/