سرمربی تیم ملی تکواندو ایران گفت: وقتی که فاصله امتیازها زیاد می‌شود، ورزشکار مجبور است ریسک کند، مهدی یک لحظه غفلت کرد.

به گزارش سرویس رزمی فرتاک ورزشی،‌ بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو پس از شکست خدابخشی مقابل نماینده آذربایجان اظهار داشت: مسابقه خوبی بود. مهدی در دو چرخش امتیازها را به حریف داد. وقتی هم که فاصله زیاد می‌شود، ورزشکار مجبور است ریسک کند. من فکر می‌کنم مهدی یک لحظه غفلت کرد.

او در ارتباط با اینکه اختلاف این دو ورزشکار به اندازه نتیجه 17 بر 5 بود گفت: میلاد بازیکن خوبی است. قبلا در تیمی ملی ایران بوده است. ما بازیکن‌های خوبی داریم اما با توجه به قوانین اتحادیه جهانی نمی‌توانیم بیشتر از یک ورزشکار در المپیک داشته باشیم. میلاد رفت و مسعود حجی‌زواره ماند. در شرایطی که خدابخشی نفر اول رنکینگ دنیاست.

او در پایان گفت: در این شرایط مهدی بهترین نفر ما بود و امروز هم از صبح عملکرد خوبی داشت. در  این مسابقه هم بهترین عملکرد را داشت اما به خاطر اختلاف امتیاز مجبور شد ریسک کند. به مهدی به خاطر جسارتش تبریک می‌گویم چون تنها جایی که می‌توانست امتیاز بگیرد چرخش‌ها بود. من عملکرد مهدی را دوست دارم، او کوتاهی نکرد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/