عضو تیم ملی قایقرانی در گفت و گو با فرتاک ورزشی:

مسابقات قایقرانی زیر 23 ساله های قایقرانی جهان در کشور بلاروس از دوم مردادماه برگزار می شود و تیم ملی ایران در اردوی آمادگی این مسابقات حضور دارند.

عضو تیم ملی قایقرانی در رشته کایاک در گفت و گو با فرتاک ورزشی از آمادگی اعضای تیم برای حضور در مسابقات  جهانی زیر 23 جهان در بلاروس خبر داد و در این خصوص گفت: خوشبختانه طی مدتی که در اردوی آمادگی هستیم، تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته ایم و امیدواریم در این مسابقات به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

محمد هادی جعفری در ادامه افزود: در حال حاضر در دریاچه آزادی تهران زیر نظر مربی تیم آقای ایرج اقلیمی تمرینات خود را دنبال می کنیم و ان شالله فکر می کنم تا قبل از آغاز مسابقات که دوم مرداد ماه است، بتوانیم به آمادگی مطلوبتری دست پیدا کنیم.

 

جعفری2

 

این قایقران ارزشمند که قهرمانی آسیا را هم در کارنامه ورزشی خود دارد، در خصوص کسب نتیجه در مسابقات جهانی بلاروس گفت: چون این مسابقات قبل از المپیک برگزار می شود، نتیجه گیری خیلی سخت است چون همه کشورها با آمادگی کامل و با تمام نیرو به مسابقات می آیند، ولی این دلیل نمی شود که بخواهیم امیدوار نباشیم و شک نکنید این تیم می تواند نتایج قابل قبولی را در این مسابقات به دست آورد.

 

جعفری3

 

وی در ادامه افزود: در حال حاضر 15 نفر در رشته های کایاک و کانو در اردوی تیم ملی هستیم که برای این مسابقات تمرینات خود را دنبال می کنیم و در رشته کایاک نیز 6 نفر حضور داریم که ان شالله بتوانیم با تلاش مربیان و ورزشکاران و دعای خیر مردم عناوین خوبی را به دست آوریم.

ملی پوش قایقرانی در پایان سخنان خود گفت: در تیم کایاک جهت اعزام به مسابقات جهانی، نفرات دیگری هم چون فرزین اسدی، علی آقا میرزایی، بابک دربان، صادق زمانی و جواد مومنی حضور دارند و و امیدواریم در طی مدت باقی مانده به مسابقات، به آمادگی مطلوب دست پیدا نماییم.