معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: نتایج را کارشناسی کردیم اما پیش‌بینی مدال نمی‌کنیم چون این کار استرس ایجاد می‌کند و توقع ها را بالا می‌برد.

به گزارش فرتاک ورزشی، نصرالله سجادی در حاشیه مراسم رونمایی از لباس دوچرخه ملی‌پوشان المپیکی اظهار داشت: دوچرخه‌های خوبی از کشور آلمان و اتریش خریداری شده و خوشحالیم که بچه‌ها با تجهیزات خوبی به المپیک می‌روند و می‌توانند از آنها استفاده کنند.

وی در مورد اینکه آیا از عملکرد دوچرخه‌سواری راضی بودید یا خیر،‌گفت: حضور ما امروز برای ارزیابی نبود بلکه برای بازدید آمدیم. سه سهمیه آن هم با اختلاف 600 امتیازی نسبت به تیم دوم خوب بود. 

وی در مورد اینکه آیا تعداد مدال‌ها را پیش‌بین کرده‌اید یا خیر،‌گفت: نتایج را کارشناسی کردیم اما نمی‌توان در مورد تعداد مدال‌ها عددی بدهیم چون این موضوع بین ورزشکاران استرس ایجاد می‌کند و توقعات را بالا می‌برد. اجازه بدهید در مورد عدد صحبت نکنیم.

معاون وزیر ورزش در مورد لباس کاروان ایران گفت: ما طراحان خوبی در کشور داریم و امیدواریم فدراسیون‌ها از ذوق هنری خود استفاده کنند. چند نمونه برای لباس ایران پیشنهاد شده بود که یکی از آنها مورد تائید قرار گرفته و امیدوارم تولید شود و مورد استفاده قرار گیرد. در مورد لباس‌های گذشته بهتر است صحبت نکنیم و به طرح جدید فکر کنیم. 

وی در مورد اینکه گفته می‌شود به دلیل نامناسب بودن فضا در ریو برخی کشورها مانند استرالیا جای خود را تغییر دادند، گفت: هنوز نماینده ما گزارشی در این مورد نداده است و فکر نمی‌کنم مشکل به وجود بیاید. 

سجادی در مورد کسب سهمیه قایقرانی عنوان کرد:‌ عادل مجللی مشکلی برای حضور در المپیک نخواهد داشت و در زمان مقرر اعزام خواهد شد.

وی عنوان کرد: المپیک میدان سختی است و هر کسی که شرکت می‌کند سطحش بالاست.

وی در پایان در مورد حضورش در باشگاه پرسپولیس گفت: مجمع نبود و اعضای هیأت رئیسه گزارش عملکرد سال گذشته و برنامه‌های آینده را بررسی کردند.

 

انتهای پیام/