سرمربی تیم کاراته نوجوانان پسر کشورمان گفت: کسب عنوان قهرمانی آسیا کار آسانی نبود، اما به لطف خدا و با همت بچه‌ها موفقیت شدیم تا به این هدف برسیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،حسن روحانی بعد از موفقیت نوجوانان پسر کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا که به میزبانی قزاقستان در حال برگزاری است، اظهار داشت: واقعاً خدا را شکر می‌کنم که توانستیم با این اقتدار به چنین نتایجی دست پیدا کنیم. تا به حال هیچ تیمی نتوانسته در دورهای گذشته رقابت‌ها سه مدال طلا بگیرد و خوشحالم که این افتخار نصیب تیم ما شد.

وی ادامه داد: در تیم ما اقدسی و بیگدلی برنز گرفتند و خدری، بصیری و داودی هم با تلاشی که کردند به نشان طلا رسیدند. این موفقیت واقعاً قابل توجه است. تیم ایران حتی می‌توانست به مدال‌های طلای بیشتری نیز برسد. در هر صورت بچه‌ها تلاش‌شان را کردند و به شخصه از همه آنها تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم کاراته نوجوانان کشورمان گفت: تشکر ویژه‌ای هم از مسئولان فدراسیون دارم که در این مدت تا جایی که از دست‌شان بر می‌آمد تیم را حمایت کردند و خوشحالم که توانستیم با این موفقیت جواب خوبی به زحمات آنها بدهیم. این موفقیت تاریخی است و نوید آینده‌ای درخشان‌تر برای کاراته کشورمان را می‌دهد.

 

انتهای پیام/