نمایندگان ایران و سوریه در جایگاه نخست ایستادند.

به گزارش فرتاک ورزشی، نفرات برتر فینال رقابت های بین المللی پرش با اسب در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان که عصر روز گذشته - جمعه - با حضور 60 سوارکار در ارتفاع موانع از 110 تا 130 سانتیمتر در باشگاه سوار کاری بام تهران برگزار شد،  مشخص شدند.

در رده سنی نوجوانان «امیر علی عمرانی» از ایران، «فلورنس پو» از هنگ کنگ و «عرشیا نجف نیا» از ایران مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین مقام های چهارم تا هفتم این رده سنی به سوارکارانی از ایران اختصاص یافت.

در رده سنی نونهالان، «شام الاسد» از سوریه، «ایلیا معنوی» از ایران و «تئونا لاشخیا» از گرجستان به ترتیب در جایگاه نخست تا سوم قرار گرفتند.

در بخش جوانان «اوی مان لونگ» هنگ کنگی با اسب تانتر، «ایمان حسینی» از ایران با اسب هیک واندروبرگ و «آنچیسا جیمز» از تایلند با اسب ویس گوی اول تا سوم شدند و «سعید کلانتری» و«حامد افضلی» از ایران عنوان های چهارم و پنجمی را کسب کردند.

در حاشیه این رقابت ها مسابقه دوستانه ای بین سوارکارانی از ایران و تایلند در رده سنی نوجوانان برگزار شد که تیم تایلند مقام نخست را کسب کرد.

این رقابت ها در روزهای 17 تا 19تیر ماه و با سوارکارانی از کشورهای تایلند، هنگ کنگ، چین تایپه، گرجستان، هند، سوریه، لبنان، سنگاپور و ایران برگزار شد.